Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A láthatatlan ember - Zéta...

A láthatatlan ember - Zéta ajánlott egy értelmesebb 14 éves számára?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ÉRTELMESEBBnek esetleg, de mivel nem túl sok történik, nincs benne akciós rész, ezért a legtöbbnek nem elég érdekes. De ha a lelkizös dolgoz érdeklik, akkor tetszhet neki.
2013. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
engem érdekel a ' lelkizős dolog ' mivel én sem vagyok egy túl jó lelkiállapotban..
2013. febr. 11. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha rólad van szó, akkor kezdd el, de ne számits arra, hogy sok minden "történik", nem egyik verekedésböl a másik csatába kerülnek a szereplök - szóval ilyen szempontból unalmas.


De a szereplök lelki fejlödése, problémái érdekesek lehetnek.


Nekem ilyen idösen érdekes volt, viszont évekkel késöbb még inkább.


Ha elkezded, és valamit nem értesz, nyugodtan kérdezhetsz privátban, szivesen segitek ebben.

2013. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk anno kötelező is volt hatodik-hetedik körül, nyugodtan kezdd el, max ha nem tetszik abbahagyod.
2013. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne hallgass rájuk, nagyon jó könyv, én fiatalabbként olvastam és nagyon szerettem! amúgy fiú vagy lány vagy? bár igazából mindegy, mindkét nem érdekesnek találhatja
2013. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,igazából 10-11 éves koromban már ismerkedtem ezzel a könyvvel, de nem igazán érdekel, de most már érdekel, szóval elkezdem, köszönöm szépen a válaszokat!
2013. febr. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!