Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az egyetemi...

Mennyibe kerül az egyetemi koli havonta?

Figyelt kérdés
Leginkább a Debreceni és a Szent István Egyetem érdekelne, de írhattok mást is. Melyik egyetem, mennyibe kerül és kb milyen a koli?

2013. febr. 12. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Debreceni egyetemről tudok nyilatkozni,de szerintem hatalmas különbség nincs az országon belül.


9000 Ft Vámospércsi

11000 Ft Tisza István

16000-22000 Ft Kossuth Lajos Kollégiumok

17000-30000 Ft Campus Hotel

2013. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és Debrecenben melyikbe érdemes menni? (társaság és felszereltség szempontjából)
2013. márc. 19. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
SZIE elég sok helyen van az országban, esetleg lokalizálhatnád, hogy melyikre gondolsz.
2013. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már csak a Debrecen érdekel!!
2013. márc. 21. 11:24
 5/6 A kérdező kommentje:
és mivel árakat már kaptam, ezért az érdekelne, hogy milyen a koli? (felszereltség, tisztaság, lehet-e ott tanulni)
2013. ápr. 2. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia:) Nem tudom mennyire aktuális-e még a kérdés,de leirom,mert itt ülök az egyik DE-i koliban :D

Elsősorban az is lényeg milyen szakos leszel,melyik hova kellesz járnod naponta(azért a közelség számít)

Campus a legkirályabb felszereltségét nézve,de btks vagy orvosis leszel,akkor nem a legjobb választás,mert messze lesz és viszonylag drága is,ott bent a szobákban,amelyikben voltam 3 ágy volt,mikro,mosdó,fürdő(wc),főzőlapok,lényegében minden bent a szobában ki se kell menned:)


Kossuth Kolik-nál,nem rosszak,csak olyan ridegek szerintem és ami engem zavar bennük a legjobban szűkek,kicsik a szobák,főleg ha a 3-asba kerülsz és 3-an kell lakni :S ott (3asban) 6 emberre van 1 tusoló/wc 3 ágy és asztal,polc és szekrény és ennyi,de zsúfolt.Ami pozitiv benne,h sok buli,rendezvény,szakhét ott van(igy ha ott laksz ingyenes a belépő)ha ttk-s,btk-s orvosis leszel akkor jó,mert minden 5 percre van :)


VUK arról szinte csak rosszat hallani,már a kinézete és felszereltsége,messze is van kb 40 perc busz az egyetemig,dee nagyon jó a társaság,barátaim elmondása szerint,családias :)


Tisza Koli,3 része van ennek is van egy A,B,C épülete az A az nem is Tisza,hanem Márton Áron Szakkoli(itt vagyok én) a B fiú-lány,a C csak lány koli.

Am kb megegyeznek kinézetre (kivéve Márton,de oda nem lehet könnyen bejutni): 2 ágyas szobák,piros függönyök :D(jól mutat,csak azért irom) hűtő,mosdó ilyesmi a szobákba,jófejek a főnökök,a főépülettől 17 és agrártól 23 percnyire van.

No asszem ennyi hirtelen,ha kérdésed van irj nyugodtan :) aaaam én a Tiszát ajánlanám,a VUK-on kivul minden voltam,ez a legjobb szerintem :)

2013. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!