Aki Diákhitelt vett fel egyetemi évei alatt! Minden félévre felvetted? Mennyit? És ha már fizeted, mennyit törlesztesz havonta? Megérte?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen hitel nem éri meg, de ha nincs más lehetőség akkor muszáj.
2010. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia.Én felvettem, most lesz a 4.félév, és 250 ezret,költségtérítéses szakon vagyok.Eddig összesen 1millió 170 ezer forint tartozásom van.De már bánom.Le fogom mondani a diákhitelt,most tudtam meg,hogy a sulimban lehet fizetési részletet kérni.Ha minden délután kell mennem diákmunkára akkor megyek.40 éves koromig fizethetek igy igy már.. :S:S
2010. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a 4 félév hogy jött ki több mint egy millióra? Orvosira jársz költségesre vagy mi?
2010. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Felvettem a maximum 250 ezret/félév.A sulim 150/félév, és a maradék 100 ezer kellett az utazáshoz,koleszhoz,egyéb sulis cucchoz.Ez igy 1 milla, plusz az ilyen-olyan kamat meg intézési díj stb.Pont a héten kaptam meg a tartozási egyenlegem.
2010. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 2001-2006 között vettem fel az akkori maximumot. 2006 július óta törlesztek, 2 évig a minimumot, tavaly 12000-et, ÉS csak nő a törleszteni való. :( Fogalmam nincs mennyit kéne havonta utalni, hogy év végére kicsit lejjebb menjen.
2010. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 félévre vettem fel de már nagyon megbántam! Majd ezután kezdem el törleszteni, de már előre félek tőle.
2010. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!