Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen szakdolgozatokat hogy...

Ilyen szakdolgozatokat hogy engedhetik meg a tanárok, hogy beadjanak?

Figyelt kérdés
Olvastam ma pár szakdolgozatot és kiakadtam. Volt, amiben a hogy helyett h-t írt valaki, a javító tanár meg ceruzával odaírta hogy nem SMS. Több helyen forrást sem írt. Egy másik pedig tele volt feltűnő helyesírási hibákkal, elírásokkal. Hogy engedik meg, hogy ilyet beadjon valaki? A tanár is a nevét adja hozzá, aláírta, hogy védésre engedi. Ennyire nem érdekli őket, hogy el sem olvassák? Persze nekem is vannak hibáim, de az a minimum, hogy sokszor átolvasom majd és megkérek másokat is. Vagy ha eljut valaki a szakdolgozatig, mindenre megadják a kettest?
2013. febr. 13. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és gazdasági szakról van szó egy közepesen erős egyetemen.
2013. febr. 13. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogsz lepődni: tanárok közt is vannak trehány emberek.


És bizony nem tanították meg tizenvalahány év alatt sok embernek, milyen különbségek vannak hivatalos és informális stílus közt.

2013. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Gazdasági szak...
2013. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D Ne akadj ki, minden szakdolgozat tele van hibával és igen, nem nagyon érdeklik. Szerinted ki a fene fogja elolvasni, ha beadod? Főleg úgy hogy a 99%-át elzárják és egy elég hosszú procedúra után nézhetsz beléjük. Persze vannak akik feltöltik, vagy beadják könyvtárba. A BGF talán az egyetlen ami megengedi, hogy elérhető legyen a teljes tartalom a neten.
2013. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!