Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség: egészség- vagy...

Segítség: egészség- vagy dentálturizmus témájú szakdolgozatokat keresek, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Kérlek küldjétek el a linket (ha letölthető), vagy itt is küldhetitek privát emailben csatolva. Csak forrásként használom fel (és fel is tüntetem a sajátomban, hogy használtam), nem "élek vissza" vele. Köszi, ha küldtök:)
2010. márc. 22. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajna linket nem tudok, de a VII. kerületben a Klauzál téri Idegenforgalmi Szakkönyvtárban szétnéztél már? Ha ott nem találsz hasonlót, vagy ehhez anyagot, akkor sehol.

Egyébként a dentálturizmusról egyből Sopron jutott eszembe. Erről biztosan találsz jó pár újságcikket is.

Bocsi, ha konkrétan nem tudtam segíteni, de az IFO könyvtárban tuti, hogy találsz forrásanyagot.

2010. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott voltam már, és a legfrissebb (magyar nyelvű) szakdolgozat 2000-res:( Némettel meg angollal ilyen szinten nem tudok mit kezdeni. De azért köszi!
2010. márc. 23. 06:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a Közgáz Egyetem könyvtárában kéne megnézni
2014. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagyis a Corvinus Egyetemen -
2014. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!