Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jól értelmeztem a felvételi...

Jól értelmeztem a felvételi menetét?

Figyelt kérdés

Elolvastam több soron is az összes tájékoztatót, csak hát nagyon parás vagyok, nem akarok valami pitiáner dolgon elbukni, így gondoltam, fel merészelem tenni a kérdést. :) Papíron küldöm be a jelentkezést. Szóval:


1, Kitöltöm a papírt, beragasztom a befizetést igazoló papír másolatát.

2, Ugyanabban a borítékban, amiben a jelentkezést küldöm mellékelem a nyelvvizsgám másolatát, plusz a kinyomtatott önéletrajzot, motivációs levelet (kérte az egyetem, hogy a jelentkezéshez csatoljuk ezeket is)

3, Elküldöm e-mailben is az egyetemnek az önéletrajzom és a motivációs levelem (Beszéltem a tanulmányi osztállyal, kérték, hogy a megadott e-mailre is küldjem el ezeket a dokumentumokat)

4, Amint megkapom őket, de legkésőbb július 10-ig elküldöm az oktatási hivatalnak az érettségim és a 10. 11. 12. osztályos bizonyítványaim másolatát.


Jól értelmeztem, ugye? :D Köszi előre is!


2013. febr. 21. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudok segíteni, én E-felvin jelentkezek, de megkérdezhetem, hogy melyik suli kérte az önéletrajzot és a motivációs levelet? Gondolom a tanári alkalmassági vizsgára kell.
2013. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem-nem :) Színművészeti.
2013. febr. 21. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahh értem, akkor sok sikert!

Amúgy én úgy tudom, hogy minden már rendelkezésedre álló dokumentum másolatát el kell küldened márc.1 ig! Gondolok itt az előző évek bizonyítványaira. Sőt, mintha úgy emlékeznék, ha ezeket nem küldöd el időben, akkor később már nem kötelesek őket elfogadni. A júliusi határidő csak arra vonatkozik, amiket addig nem kaptál kézhez, tehát pl az érettségi bizonyítvány, ha most májusban érettségizel.

2013. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én még a régebbi bizonyítványaimat sem kaptam kézhez, be vannak szedve az iskolában.
2013. febr. 21. 19:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi :)
2013. febr. 21. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudod kérd el ofődtől a bizonyítványod, én ma kértem el, mert biztonság kedvéért már most csatolom (mivel suliban nem sikerült kideríteni, hogy már most kell-e vagy nem:D)
2013. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké :D
2013. febr. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!