Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nagyon lelkis vagyok, és...

Ha nagyon lelkis vagyok, és legtöbbször az érzelmeimre hallgatok, szeretek álmodozni, irtózom a komoly dolgoktól és kicsit határozatlan is vagyok, akkor megéri műszaki területre mennem? 18/L

Figyelt kérdés
tudom, hogy kicsit hülye kérdés, de úgy érzem, hogy hiába vagyok jó matekból, és ajánlják azt, hogy menjek műszaki területre, úgy érzem, hogy ez megfolytana engem, és elvenné az életkedvem.. egy ilyen lelkivilággal, beállítottsággal milyen foglalkozás illene inkább hozzám? vagy nincs baj a műszakival? nem tudom... :(
2013. febr. 21. 19:46
 1/7 anonim válasza:
Nézd, neked kell érezned, hogy ez a műszaki dolog nem fekszik neked. Humán tantárgyakkal, művészettel, kézügyességgel hogy állsz? Miben vagy jó? Csak matekban?
2013. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szinte mindenben jó vagyok(ezt nem beképzeltségből) mindig mindenből kitűnő voltam, és túl sok minden érdekel. A kézügyességem elég jó, és a művészetek is érdekelnek, zongorázok 10 éve..

a humán tantárgyakat is szeretem, csak a törit nem annyira, mert nem szeretek magolni

2013. febr. 21. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok fiúban, csak nekem a középsulim is reál beállítottságú és innen megyek át humánra. Nem érdekel, hogy mennyit lehet keresni műszaki területen nekem az unalmas és monoton.. nem tudom komolyan venni az olyan problémákat amik nem emberközpontúak.


A törit nem magolni kell és egy igen érdekes tantárgy :)


19/F

2013. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, hogy megfogalmaztad, amit én nem tudtam:D szerintem nekem is ez a bajom, hogy ez túl elvont, és nem látom értelmét.. sokkal inkább érdekel az ember. A töri meg.. abban is vannak érthető, érdekes részek, csak így a végefelé már bonyolultabb/szárazabb..:) és te végül hova tanulsz tovább?
2013. febr. 21. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a hozzánk közel álló eseményekről több infot raknak a könyvekbe, de sztem nem vészes :).


Jog.

2013. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Építész szakon gondolkoztál? Ott kvázi követelmény, hogy művészlélek legyen az ember, és a matek tudásod sem veszne el teljesen. ;)
2013. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

gondolkoztam, de egyik ismerősöm építész, és éjjel nappal rajzol, van hogy éjszakákat fent van.. és kevés a szabadidő:/ és nekem fontos a sok alvás, sajnos, mert ha 8 óránál kevesebbet alszok, másnap használhatatlan vagyok:(

és azért annyira nem tudok jól rajzolni, inkább szabadkézzel szeretek:)

2013. febr. 23. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!