Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvin hova töltsem fel az...

E-felvin hova töltsem fel az alkalmassági vizsga eredményt, ha nincs külön erre hely? És az orvosit?

Figyelt kérdés

2 éve már jelentkeztem és akkor volt erre külön hely, most nincs.

A hitelesítőlevélben küldjem el ezt a kettőt is még pluszban?

A másik kérdésem, hogy orvosi igazolást, hogy nem vagyok fertőző beteg, csak ennyit kell kérni?


2013. febr. 23. 15:32
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Vagy ez a 2 csak később fog megjelenni ? még ne is töltsem fel?
2013. febr. 23. 15:37
 2/29 anonim ***** válasza:
szerintem azt nem most kell!mivel nem mutatja hogy felkéne valamelyiket is tölteni!Csak az érettségi eredményt+ha van akkor a nyelvvizsgát kell!de azt hol lehet bejelölni az e-felviben hogy hogyan szeretném számítatni a pontjaimat?Vagy tényleg nincs erre lehetőség?
2013. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nézd csak:

A dokumentumtípusok annak megfelelően jelennek meg, hogy a korábbi űrlapokon milyen adatokat rögzített a jelentkező, amelyet dokumentummal is igazolnia kell, illetve ezeken túlmenően egyes jelentkezési helyei milyen egyéb dokumentumokat kérnek még.

2013. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem kell ilyet választanod, mert automatikusan a legkedvezőbbet fogja kiválasztani a rendszer :)


Akkor én most csak az utolsó 2 év eredményét töltöm fel, még lesz egy érettségim úgy is, amiből ismétlek a jobb eredmény miatt.

Te is ilyen szakra mész, ahova kell alkalmassági?

A házi orvosi igazolásra van valamilyen papírforma, vagy csak rá kell írnia egy lapra, hogy nem vagyok fertőző beteg?

2013. febr. 23. 15:48
 5/29 A kérdező kommentje:
ezek szerint csaka hitelesítés után kell ilyeneket feltölteni?
2013. febr. 23. 15:49
 6/29 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hogy van- e alkalmassági gyógypeden.. remélem nincs! :)Te hova jelentkezel?Amúgy sajnos nem tudom hogy az orvosi alkalmassági hogy van de mindjárt utána nézek neked!Egyébként tudod most van egy olyan lehetőség hogy akiknek már van egy diplomájuk azok beszámíthatják a diploma érdemjegyét az érettségi helyet és ezt hiányolom az e-felviben hogy így szerintem nem fog kiderülni hogy most én mivel szeretném számolni a jegyeimet...
2013. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
szerintem az orvosi igazolásról szóló történetet annak az egyetemnek a honlapján kéne megnézni ahova jelentkezel!
2013. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

ezt találtam:

A jelentkezéséhez csatolnia kell azokat a benyújtáskor már rendelkezésre álló dokumentummásolatokat, amelyek a sikeres jelentkezéshez szükségesek. Ezek egyrészt igazolhatják a szükséges végzettségeket, a pontszámításhoz elengedhetetlen eredmények meglétét (pl. középiskolai bizonyítvány, érettségi bizonyítvány, többletpontot igazoló dokumentum), másrészt az adott felsőoktatási intézmény további dokumentummásolatok megküldését is előírhatja (pl. általános háziorvosi igazolás).


A csatolandó dokumentummásolatok, igazolások formai és tartalmi követelményeit A 2013. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás folyamán benyújtandó dokumentumok c. fejezet tartalmazza részletesen. Kérjük, ezt tanulmányozza át!

Figyelem! Amennyiben valamilyen dokumentum a jelentkezési határidőig még nem áll rendelkezésére, akkor azt legkésőbb 2013. július 10-ig pótolhatja, azaz eddig a határidőig lehet dokumentummásolatokat benyújtani, illetve adatot módosítani.

2013. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Néztem, de sajnos nem találtam :(

Csecsemő és kisgyermeknevelőre megyek:)

2013. febr. 23. 15:57
 10/29 A kérdező kommentje:
Írtam levelet nekik, meg a felvinek is, de ki tudja mikor válaszolnak..legkésőbb kedden már hitelesíteni akarom magam
2013. febr. 23. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!