Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvin hova töltsem fel az...

E-felvin hova töltsem fel az alkalmassági vizsga eredményt, ha nincs külön erre hely? És az orvosit?

Figyelt kérdés

2 éve már jelentkeztem és akkor volt erre külön hely, most nincs.

A hitelesítőlevélben küldjem el ezt a kettőt is még pluszban?

A másik kérdésem, hogy orvosi igazolást, hogy nem vagyok fertőző beteg, csak ennyit kell kérni?


2013. febr. 23. 15:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
melyik suli?
2013. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

SZIE Szarvas


írtam nekik is levelet ezzel kapcsolatban, hátha, bár ez nem az ő reszortjuk szerintem.

Ami még érdekes, hogy felvin az intézmények/szakoknál már az alsó táblázatban nem feltétel az alkalmassági és háziorvosi igazolás, felül pedig igen..

[link]

2013. febr. 23. 17:13
 23/29 anonim ***** válasza:
Ja igen!Valószínű az lehet a baj hogy csecsemő és kisgyermeknevelő szak okj-ban is indul oda pedig szerintem nem kérik az orvosi alkalmasságit...
2013. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Most lehet hülyeséget fogok írni de a táblázatban csak annyi van hogy alkalmassági!Nem arra gondolnak hogy beszéd és egészségi alkalmassági?Csak mert a DE-GYFK-mál ha megnézed még időpontot is írtak ki hogy mikor lesz!

[link]


Vagyis lehet majd ott fognak megvizsgálni benneteket, de óvodapedagógiánál lehet még szigorúbbak és azért kérik előre az orvosi alkalmasságit

2013. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
az alkalmassáűgi vizsga erre is feltétel. beszéd, ének, testi alkalmassági, ez lesz még áprilisban is, az intézményben, én ezt 2 éve megcsináltam nekem ezt már nem kell, csak a házi orvosi igazolás kell még
2013. febr. 23. 17:25
 26/29 A kérdező kommentje:

[link]


az enyémnél is ott van h április 26. azért nem kell mennem emrt nekem megvan ez az alkalmassági, ugyanaz mint az óvónői és tanítói :) mindegy végülis beadom óvónőnek is és így tuti fel tudom tölteni..de azért bosszantó h nem egyértelmű az egész

2013. febr. 23. 17:27
 27/29 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom hogy hogyan tovább... szerintem vagy elküldöd majd hitelesítéskor vagy megjelölöd az óv.pedet vagy felhívod a sulit!
2013. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Írtam a sulinak, meg sztem elküldöm a hitelesítőben ezeket még, biztos ami biztos! :)
2013. febr. 23. 17:31
 29/29 Kitticica95 válasza:
Én most csináltam az alkalmasságit májusban és azt mondták hogy itt küldjem el beszkennelve de nem találom sehol azt a helyet ahol fel tudnám tölteni... akkor most hol kell vagy hogy van?
2014. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!