Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik tantárgyaka...

Bratilla kérdése:

Szerintetek melyik tantárgyakat érné meg felvenni emelt szintre ezek közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval.. 10.-es vagyok, és lassan el kell dönteni, milyen tárgyakat veszünk fel emelt szintre. Most humán szakon vagyok, tehát magyart és törit tanulok emelt óraszámban. Amikre gondoltam:

- magyar (ezt mindenképpen)

- angol

- német

- földrajz

Az angolt szeretem, ha tanulok akkor tudom is. Németből jó vagyok, de nem mindg szeretem. Nem tudom, melyiket érné meg jobban felvenni, az angol talán könnyebb, de a környező országokban a némettel lehet jobban boldogulni. Szerintetek?

A földrajzra azért gondoltam, mert az lenne a választott tárgyam, amiből érettségizem.

Lehetőleg 2-t szeretnék felvenni. Tehát.. szerintetek angol, német vagy földrajz?


2013. febr. 23. 16:44
 1/2 anonim válasza:

Most írtad le, hogy melyikeket szeretnéd.

Az angolt szereted, földrajzból meg érettségizel. Akkor mi a gond? Nem az ittenieknek kell eldönteni, hogy te mikből akarsz emeltszintűzni, hanem neked, hogy melyik kellene majd neked.

Amúgy meg megjegyzésként még, ha bírod szerintem menj németre is, biztos ami biztos.

2013. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy 2-nél többet nem szeretnék felvenni. :) Mert a magyart, mint írtam, biztos, hogy felveszem. És ez mellé kéne még egy... angol, német vagy földrajz. És nem tudom, melyik érné meg legjobban.
2013. febr. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!