Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már 2.5 órája tanulok Egy...

Már 2.5 órája tanulok Egy A/4-es lapot mindkét oldalán van írás és nem bírtam megtanulni. Jó tanuló voltam mindig is kitűnő tavaly is, de ma semmit nem bírok megjegyezni . Ennyire hülye lennék? Más bezzeg fél óra alatt átnézi és tudja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

most erre mit mondjunk, azt hogy hulye vagy, vagy azt, hogy nem vagy hulye?:D


mindenkinek vannak nehez napjai, faradtabb is lehetsz...vagy lehet elszoktal a tanulastol...

probald megerteni amit tanulsz, es nem szoszerint visszamondani, ugy konnyebb!

2009. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy utálod ezt a tárgyat? VAgy fáradt vagy? Vagy valami rág és elvonja a figyelmed?
2009. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vicces lesz az egyetem, ahol 200 oldal kell 2,5 helyett egyik napról a másikra.
2009. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad idegesítened magad ha fél óra alatt nem megy semmi se belőle akkorm tedd félre-> tanulj mást majd vedd elő újra.Ha nincs más lecke hátra akkor egy negyed órára menj ki a szabadba sétálni és egyél egy müzli szeletet.És próbáld meg újra.(fontos hogy ne legyen fél óránál több)Ha így se megy akkor télleg hülye vagy :D
2009. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fáradt vagy, nem érdekel, lefoglalja valami más az agyad, ezek mind beleférnek.

Aki meg az egyetemmel riogat az egy barom. Nem kell mindenkinek jogra mennie, vagy az utolsó napra hagyni az egész tananyagot. Pl ha matekos szakra mész (értsd: matek, programtervező, fizikus, ilyesmi) akkor nem kell sok oldalt megtanulni, de az elég tömény lesz :D

2009. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat egysezrűen hülye vagyok=) inkább el se mondom mi akarok lenni:)
2009. szept. 10. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!