Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Választott tantárgynál Földraj...

Választott tantárgynál Földrajz vagy Földünk és környezetünk? (Efelételi /választott tantárgy / középiskolai eredmények)

Figyelt kérdés
Na aza helyzet hogy választható tantárgynak én a Földrajzot választottam. És az az én gondom, hogy a középiskolai bizimbe úgy szerepel, hogy Földünk és Környezetünk. Az efelvételibe a középiskolai eredmények menüpontban,választottnak nem tudom , hogy melyiket válasszam.A Földrajzot vagy a Földünk és környezetünket ? Most az nem ugyanaz ? Az érettségi eredményeknél ( idén érettségizek) ki kell választani a vizsgaszándékokat vagyis, hogy mely tantárgyakból érettségizek. De ott választható tantárgy legördülő listájában már CSAK a Földrajzot tudom kiválasztani . Melyiket válasszam a középiskolai eredményekhez ??

2013. febr. 24. 18:01
 1/1 anonim válasza:
Ahogy a bizonyítványodban szerepel, ergő Földünk és környezetünk .
2013. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!