Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatási felvételi díj...

Felsőoktatási felvételi díj beérkezésének késése nagy gond?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudja befizetni a 9000 Ft-ot március 1-ig, csak 5-én utalná, az nagy gond lenne? Bár e-felvételinél nem engedi hogy tovább lépjen, mert kiírja, hogy nem fizette be. De honnan tudja, hogy még nincs befizetve? Az azonosító miatt? És mi van akkor, ha papír alapú jelentkezéssel jelentkezik valaki, akkor csekken kell befizetni... ott késhet 5 napot a feladás?

2013. febr. 26. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem késhet a feladás!

Egyébként is fel kell tölteni még március 1-ig az igazoló cuccot, hogy valóban elutaltad a pénzt.


Van egy határidő, ezt be kell tartani. Ennyi.

2013. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen hívd fel a felvi ügyfélszolgálatot,én is kérdeztem tőlük anno és készségesek voltak,bár ez a dolguk amúgy is.Inkább hívd fel őket,nehogy itt valaki félretájékoztasson és elússzon a felvételid...
2013. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. febr. 26. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hívogasd őket. képzeld, ha neked adnak kedvezményt, másnak is kell.

be kell fizetni. ennyi.

Nem véletlenül van ez így. persze mindig akad valaki, aki ezen akad el, de próbáld ki, jövőre is lesz felvételi. addig melózol a mekiben, és meglesz a pénz.

2013. febr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már be van fizetve. -.-"
2013. febr. 28. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!