Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tanárnak meg van határozva...

Egy tanárnak meg van határozva a napi munkaideje . -tól - . -ig időpontban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a tanár az óráit adott munkaidőben, pl. 8-4-ig kell, hogy megtartsa, vagy kötelezhető arra, hogy este akár 6-7 körül is tartson órát?
2009. szept. 10. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Simán lehet rá kötelezni. egy tanár nem -tól -ig dolgozik, hanem egy megadott óraszámot kell hetente megtartania.
2009. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Este 6-7 körül nappali tagozaton normál körülmények között nincsenek órák. Nem a tanár miatt, hanem a diák miatt. Esti tagozaton felnőttoktatásban lehet.
2009. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ezt megcáfolnám, mert nappalira járok és este nyolcig van tanítás.
2009. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hova jársz te nappalira este 8-ig? Hány órád van egy héten? És úgy mégis mikor tanulsz?
2009. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Reggel fél nyolctól este nyolcig van suli. Annyian vagyunk, hogy ketté vagyunk osztva és mi délután járunk (bár ez változó, mert van, hogy tényleg reggel nyolctól este nyolcig vagyunk... -.-), de a mi tanáraink reggeltől estig vannak bent. Látszik is rajtuk délután fele... Egyébként este tanulok, meg reggel suli előtt.
2009. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20:31 Nem tudom miért kell ilyen arrogánsan kérdezni. Azért mert te még nem hallottál róla, attól még van olyan hely, ahol nappalin este 8ig van suli. Nem tudom minek ez a stílus... -.- Most le kell baszni azért mert addig jár suliba vagy csak fáj, hogy nem neked van igazad? Gondolod hazudna ilyen piti dologban vagy mit hiszel???
2009. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utoljára a hetvenes években hallottam ilyenről, hogy egy iskola zsúfoltság miatt kétműszakban működött. Ma épphogy bezárják az iskolákat, mert nincs elég diák, a gyereklétszám meredeken csökken. Engedtessék meg nekem, hogy addig ne higgyem el ezt a dolgot, amíg meg nem nevezi az iskolát, (kérdeztem, de nem kaptam választ), és én azt a honlapjukon illetve telefonon nem ellenőrzöm. Majd ha az iskola személyzete fogja nekem megerősíteni ezt az információt, akkor majd én magam fogok bocsánatot kérni itt.
2009. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

21:30 Te jó ég, mintha az életed múlna rajta... Milyen nyomorék életed lehet, ha direkt az olyam embereket keresed, akikbe beleköthetsz. Én sem értem mit kell ezen problémázni... Egyetemeken is bent vannak este 8ig. Van hogy 10ig...

És bármilyen hihetetlen, vannak nagyon jól működő iskolák, ahol igenis előfordul az, hogy kevés a hely a diákoknak.

2009. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne beszéljen mellé, 21.48! Ki beszél itt egyetemről? Magán kívül senki! Továbbá azt se mondtam, hogy nincsenek olyan iskolák, ahol elegendő számban van diák, nem beszéltem ilyesmiről. Így aztán az "érveinek" semmi értelme nem volt! Azt mondtam, hogy mindaddig nem hiszem el, hogy ma van kétműszakos nappali tagozatos gyerekeknek való középiskola, amíg azt ellenőrizhető módon meg nem nevezik. Engem pedig ne minősítsen anélkül, hogy ismerne! A hiba a maga készülékében van, ha mindent elhisz, amit valaki el akar magával hitetni, majd az illető lelép.
2009. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

22:00 Elnézést kérek, nem leléptem csak épp más dolgom volt.

Látom szép kis bonyodalmat okoztam.

Na most akkor, a suli neve: Raoul Wallenberg Humán Szakképző Iskola és Gimnázium. A honlapon nincs kint semmi, viszont telefonon lehet próbálkozni (061-215-75-97), de ott úgyse fognak normális választ adni. Nálunk volt aki 3 nap után abbahagyta a sulit, mert telefonon azt mondták neki, hogy mivel nappali rendszerű, ezért nem lesz délután suli és mégis lett, ezért rájuk nem kéne alapozni. Ha tényleg érdekli a dolog és nem hisz nekem, akkor be kéne jönnie és a saját szemével kéne megnéznie az iskolát és a rendszert.

2009. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!