Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen egy vizsgán nem...

Az egyetemen egy vizsgán nem tudtam megjelenni, de máskor levizsgáztam egy megbeszélt időpontban a tanárnál, azt ígérte, hogy beírja a jegyem, de előtte beírta , hogy nem teljesítettem és nem tudja kijavítani. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Írt a TOnak, de azok nem csináltak semmit, és most lezárták a félévem.

Mit lehet ezzel csinálni?


2009. febr. 2. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni a TO-ra, és megbeszélni, hogy az adott tantárgyból van jegyed. Úgy látszik minden egyetemen csak ülnek a seggükön a TO-sok és nem csinálnak semmit :-S Vagy meg kell keresni a tanárt, és vele kell bemenni a tanulmányira. Ha sehogy sem sikerül elintézni, akkor sajna újra fel kell majd venned a tárgyat, hogy teljesíthesd. De neked kell utána járni, mert a TO-n már nem fognak ezzel maguktól foglalkozni, ha lezárták a féléved.
2009. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Azóta beszéltem az egyik TOsal telefonon, még sincs lezárva a félévem, de azért némiképp idegesítő a dolog, hogy a tanár nem tudja javítani, mert akkor ha a TOsokon múlik, tényleg nem lesz belőle semmi.

2009. febr. 2. 09:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen már csak ilyenek a tanárok.. azt se tudják reggel van-e vagy este. Nyugi, nálunk is ilyen tökkelütöttek.
2009. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, addig kell ütni a vasat, amíg ki nem javítják, mert aztán később az államvizsga előtt már bánhatod. Járj a nyakukra, nekem is ez a véleményem.
2009. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi,

így 80 kmről , csak telefon és mail létezik, telefont nem veszik fel, írtam mailt, talán talán elolvassák:D

Még van egy napom

2009. febr. 2. 10:10
 6/12 anonim válasza:
100%
Miért írta be a tanár, hogy nem teljesített a tárgy? Itt van az alapvető probléma! Attól hogy valaki egy vizsgán nem teljesít, még a tantárgya nem vehető nem teljesítettnek!
2009. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom megmondani, én se értettem, azt tudom, hogy azokéval írta be együtt akik ott voltak a vizsgán. Mindegy, majd megoldódik csak nagyon neki voltam keseredve. Köszi a válaszokat
2009. febr. 2. 12:57
 8/12 anonim válasza:
Itt egy TO-s és nem ülök a seggemen. Jó lenne ha legalább egy hónapig dolgoznátok TO-n (ha addig kibírnátok). Az oldalra egy hallgató hívta fel a figyelmet, aki nem ilyen rossz véleményen van a TO-ról.Hová jársz egyetemre és milyen hallgatói rendszerben tartják nyilván a vizsgajegyeidet (Neptun vagy ETR)?
2009. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

PTE, etr, és nem azt mondtam hogy nem csinálnak semmit, csak igazság szerint én nem látom hogy történne valami, nagyon is tudom milyen az irodai munka, ismerem. Nem akartam szidni senkit, csak érdekelt más véleménye. És hogy mi mást tudok tenni, mint a telefonon csüngeni.

De szerintem megoldódik, csak nagyon be voltam pánikolva.

Bocsánat ha rágalmazásnak hangzott, nem akartam senkit sem megbántani.

2009. febr. 2. 17:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy megoldódik a gondod! Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk volt (Eger), amikor még egy évvel később is megváltoztattak egy kredit eltérést, igaz, hogy sok időbe telt elintézni.
2009. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!