Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy egyesek...

Mért van az, hogy egyesek éveken keresztül tanulnak egy-egy tantárgyat, faktra járnak, különtanárhoz, és mégsem sikerül jól az érettségijük, míg mások 2-3 hónappal az érettségi előtt kezdenek el készülni ugyanarra az érettségire, és tök jól sikerül?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 10:18
 1/3 reptoid ***** válasza:
100%
Sokszor a logikát, jó felfogást nehéz pótolni szorgalommal.
2013. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik könnyen tanulnak és az sem mellékes, hogy valakit tényleg érdekel-e az adott tárgy. Amit szeretsz tanulni, azt könnyebben is jegyzed meg.
2013. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sidel ***** válasza:

Vizsgastressz... van akinek jót tesz, van akinek nem. Aki túlizgulja a vizsgát, akár mennyit is tanult előtte, könnyen elronthatja. Akik évközben sem készültek rá úgy, azok nem is stresszelnek annyit, mert nem érdekli őket. Szerintem ezért van.

Én is nagyon streszelős vagyok, de matek érettségin ez kifejezetten jót tett nekem. (emelteztem)

A korábbi vizsgasorok, amiket megírtam gyakorlásnak, azok max. 30%-ra sikerültek külön-külön, de volt ami még a 10%-ot se érte el... élesben viszont 67%-os lett.

2013. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!