Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi jelentkezésnél...

Az érettségi jelentkezésnél lehet gond?

Figyelt kérdés

Nos, már évekkel ezelőtt leérettségiztem, de most egy tárgyból ismétlő vizsgát akarok tenni emelt szinten.


A jelentkezés a volt sulimban meg is történt, nem az e-felvételin. A fizetés viszont a postai rózsaszín csekken keresztül történt, nem banki átutalással.


Jelenthet ez gondot?


2013. márc. 1. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, jelenthet. De ha eddig nem, akkor már aligha.


Arról meg nem hallottam, e-felvételin lehetne érettségire jelentkezni.

2013. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos jelenthez. E-felvételin pedig nem lehet érettségire jelentkezni. Én bementem a középsulimba (én is ismétlő érettségit teszek) a titkárságra, ott odaadtam a 15ezer ft-ot, és kész, el is van intézve. Nincs macera az utalásokkal, a csekkekkel, ez a legegyszerűbb. :)
2013. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A suliban ahol érettségizel most,ott adták a csekket?Mert akkor gondolom nincs gond.Ha nem ott adták,akkor nem tudom hogy működik ez.

Én a kormányhivatalnál jelentkeztem,emelt szinten,és ott sárga csekket adtak.

2013. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg

egyébként én úgy tudom, ha nem banki átutalással történik, akkor csak úgy lehet a másik fizetési mód, ha bemész a kormányhivatalba és kérsz ott csekket

2013. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:


Postán adták, de a suliban nem problémáztak rajta, hogy rózsaszín csekket töltöttem ki, elfogadták. Sőt ott említették, mint egyik lehetséges utat.

2013. márc. 1. 20:02
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek szólt
2013. márc. 1. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
az OM által kinyomtatott csekken, vagy átutalással történhet a fizetés.
2013. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajjmár... elfogadják a rózsaszínű csekket is, nem lesz semmi gond. A jelentkezéshez remélem csatoltad a csekket, h a befizetés megtörtént, és elküldte a megyei Kormányhivatalhoz. Ez esetben nincs gond.
2013. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem se lesz gond,ha a suli is elfogadta így akkor csak jó
2013. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!