Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budai Középiskolába felvennéne...

Budai Középiskolába felvennének 3,5 átlaggal?

Figyelt kérdés
Most 7.-es vagyok és 2,4 a félévi átlagom,ha összeszedem magam lehet 3as átlagom is,és ha 8.-ba is rendesen tanulni fogok és ha 3,5 lesz az átlagom felvennének a Budaiba? Vagy ha oda nem,akkor hova vennének fel?

2013. márc. 1. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen átlaggal próbálkozz az élsportolóknak való Vörösmarty v. Csík Ferenc suliban. Ott a hülye is leérettségizik. Ritka gyenge sulik!
2013. márc. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ez túl kevés!Azthiszem csak 4,00 átlagtó lehet bekerülni...De ha van olyan tárgy amiből kifejezetten jó vagy,pl.:rajz, ének..akkor szakközépbe felvennének (szerintem)!!

Sok sikert a tanuláshoz!!

2013. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha összeszeded magad akkor felvesznek, mert az egy nagyon gyenge suli!!! Alig jelentkezik valaki, a létszám meg kell. Hajrá!
2013. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rajzból meg énekből pl. 5ös vagyok:) Szakközép az azért nem tetszik nekem,mert nem tudom milyen szakot válasszak :s
2013. márc. 10. 12:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Te láttál már olyan sulit, ahol a rajz és énekjegy dominál? Ez készségtárgy... Szerintem ne erőlködj. Válassz magadhoz illő gyenge sulit. Mindenkinek jobb. Itt sem tanulsz, a gimiben sem tennéd. És az osztályt sem húzod vissza. A tanulást nem 8.-ban kell elkezdeni és a 3,5 átlag sem valami fényes.
2013. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

3. válaszoló: "Szerintem, ha összeszeded magad akkor felvesznek, mert az egy nagyon gyenge suli!!! Alig jelentkezik valaki, a létszám meg kell. Hajrá!"


Alig jelentkezik valaki?! Idén is CSAK 1098 ember jelentkezett, bocs. Nem gyenge suli. De ha mondjuk összeszeded magad kérdező, akkor van esélyed bejutni. Sok sikert a tanuláshoz.

2013. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentre...

400 helyet hirdettek tavaly. Az első helyen ezt a sulit jelölők száma 293 fő volt. Annyira nem akarnak oda menni a gyerekek csak épp beírják sokadiknak, mert ide mindenkit felvesznek! Pl. angol nyekre a 230.-at az ideiglenesről, vagy német nyekre a 106-ból a 92-et!!! A statisztikák szerint, ez az a suli, ahova még a hármas tanuló is bejut!!!

2013. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és tavaly 2522 jelentkező volt.... Tavaly óta csökkent a népszerűsége...
2013. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az egy elég gyenge suli, bőven van esélyed.
2013. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
én most kerültem be haladó angolra 4.5 az átlagom és igy is éppen h csak bekerültem mert 76.dik voltam + egy rossz irásbelit irtam (49p) annak elenére h jó tanuló vagyok szval ezzel csak azt akarom mondani hogy ha jó központit irsz akkor mindenhova sikerül bejutnod :)
2013. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!