Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Medikus kupáról tudnátok...

Medikus kupáról tudnátok mesélni, kedves orvostanhallgatók?

Figyelt kérdés
Mármint olyan, aki vett már részt rajta, mint szurkoló/nevező. Milyen? Megéri elmenni?

2013. márc. 3. 18:27
 1/3 reptoid ***** válasza:
Tekintve, hogy debreceni vagyok, kizárt, hogy elmenjek Pécsre idén arra az egy hétvégére :D Amúgy jó buli, de tényleg attól függ, honnan akarsz menni.
2013. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 6. éves létemre csak 1-en voltam, a tavalyi (2012-es) szegedin, de az idei pécsire is tervezek menni.


Szerintem sok függ attól, hogy az ismerősi körödből hányan mentek, mert értelemszerűen a hangulat elsősorban társaságfüggő. Ismerkedni is lehet alsóbb/felsőbb évesekkel, de az is könnyebb, ha te is pár barátoddal vagy.

A szurkolás pedig olyan, mint egy jobb focimeccsen, akkor is, ha éppen kosárlabda van :) Ordítod/énekled az egyetem valamelyik indulóját, "hajrázol", van aki közben dobol vagy felfújható tapsolókkal szórakozik és néha pom-pom lányok, kabala figurák is felbukkannak.

Mivel a programok párhuzamosan több helyszínen zajlanak, ezért nagy valószínűséggel lesz valamennyi városban mászkálás is nap közben (egyben lehetőség enni, boltba/kocsmába menni).

Az esti programok a Medikus-hét/szakest hangulatát idézik, azzal a különbséggel, hogy mind a 4 egyetemről megfordulnak ott hallgatók. Emiatt mindig lesz bárkivel beszédtéma.

Ami nekem nem tetszett tavaly, az a szállás színvonala (mondjuk ez egyetemenként változik, sőt mi DOTÉsok is 2 koliban voltunk elszállásolva, a másik állítólag jobb volt). Egy középiskolai koliban voltunk, ami elég rendesen le volt pukkanva. 2 estére természetesen túlélhető, de a részvételi díj mértékét tekintve kicsit normálisabbat várt volna az ember.


Mindent összevetve, nekem jó élmény volt, és ha nem kell valami fontos dologra tanulni azon a hétvégén, akkor megéri elmenni (pláne, ha min. 2-3 közeli ismerősöd is megy).

2013. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én eddig voltam pesten, debrecenben, és szegeden. Idén pécs jön,és mivel pécsi medikus vagyok, izgatottan várom. Egyébként szerintem ez nem attól függ hogy milyen messze van, eddig is mindig kibírtuk az odavezető utat...és ha szereted a sulidat, akkor alapvető hogy jössz és szurkolsz. Úgy látszik debrecen lojális helyett unalmasra kapcsolt :P

Amúgy várunk titeket sok szerettel, nagyon jó buli lesz, szuper fellépőkkel!

2013. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!