Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia érettségi...

Emelt biológia érettségi teljesíthető májusig?

Figyelt kérdés
Szóval májusban lesz emelt bioszom. Kb. 50-60 %-ot kellene hoznom, hogy tuti bent legyek. Mindig rendesen tanultam, a fejemben megvannak az alapok. Kivéve ezek Nemzeti parkos, földrajzi övezetességek nem. Ismétléssel, meg ezek megtanulásával májusig összejöhet a 60%? (Hangsúlyozom, mindig rendesen tanultam,tehát inkább ismétlés mint tanulás. Bár az esszéírásnál feljöhetnek a hiányosságok.:D)
2013. márc. 3. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
így most is megírnád 60ra.
2013. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írásbelin igen, szóbeli már húzosabb.
2013. márc. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen-igen. :/ Szóbelitől nagyon tartok, meg az esszétől. Ahol inkább kifejtős a dolog.
2013. márc. 4. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért májusig még van idő, ezeket simán meg tudod addig tanulni. A többit meg ismételgesd, csinálj feladatokat, írj meg egy régebbi érettségit és javítsd ki magadnak, így látod most milyen szinten vagy. De szerintem 50-60% biztos menni fog. :)
2013. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biokémiát különtanárnál veszem, embert most fejeztük be. Ökologiát és genetikát még csak MOST kezdjük el. :(( Szerencsére öko elég magolós. Valahogy azt a fránya növény-állatot kell még átnéznem. Mindig ötös dogákat írtam, és nem dicsekvésnek mondom, de most?? Meg se merem nyitni az érettségiket, mert elkeserít. Csak az a többletpontos százalék legyen meg. :S:S:S :DD
2013. márc. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!