Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átvág a fürge diák? Mit...

Problem!!! kérdése:

Átvág a fürge diák? Mit tegyek? (Meg is fenyeget? )

Figyelt kérdés
kaptam egy sms-t hogy mehetek dolgozni másnap, (vasárnap) de sajnos napok óta beteg voltam és nem tudtam menni amit az sms-t követően egyből tudattam is a munkáltatommal. Egy két sms követet mire ő azt írta hogy nem rúg ki de 5 ezer FT-t le von a fizetésemből mert nem jelenek meg a munkahelyemen. Ezt én jogtalannak tartom mert a szerződésben le van írva hogy 24 órával előtte kell szólni amit én meg is tettem.Azonnal válaszóltam.Voltam bent személyesen is de arra hívatkozot hogy nem 24 órával előtte szóltam mert másnap délelőtt 6 kor kellet volna munkába állnom ami azt jelenti hogy előtte való nap szombat reggel 6 kor kellet volna szóljak de az sms-t 10 kor kaptam meg igy csak akkor tudtam jelezni.Ezt követően ami mondot fenyegetésnek vettem.: - ha ez a beszélgetés kitudodik a diákok között akkor ki vagyok rúgva. (sajnos csak szóban mondta).

#munka #Fürge diák.sms
2013. márc. 4. 17:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!