Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átvág a fürge diák! Mit...

Átvág a fürge diák! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Amikor meg kötöttem velük a szerződésemet, nem kértek iskola látogatási papírt.. aztán amikor júliusban vártam a fizumat nem jött.. felhívtam őket, és azt mondták hogy azért nem kapok mert nem adtam le azt a papírt.Elfaxoltam nekik (mert h azt mondták h elfaxolhatom..!!)azt mondták h a júniusi fizumat majd augusztusban fogom meg kapani a júliusival együtt.. várom a pénzem de még mindig nem jött! felhívtam őket valamelyik nap, és azt mondták hogy nincs fizetés mert még mindig nincs papírom..!! mikor elfaxoltam nekik.. a fax visszaigazolós papír is a kezemben van. most készülök őket felhívni.Mit mondjak nekik?


17/L


2009. aug. 14. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel ugyanezt csinálta a melódiák:(

De ha ott a visszaigazolás hiába tagadják...

2009. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen valóban letagadják! akkora undorító ez az egész rendszer.. és ezt azért csinálják h én pl matchban melóztam árú feltöltőnek, és utánam a match fizet a fürge diáknak, ők meg nem küldik nekem azt a pénzt, mert ugye az bent van a bankban,és így kamatozik.. elég szépen.. ezért nem adják ki soha időben a fizetéseket!
2009. aug. 14. 11:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajj, szálj már le a telefonról! Ilyenkor személyesen kell bemenni, beviszed a papírt és letisztázod a problémád.
2009. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha itt lenne egy köpésnyire hidd el, biztos h nem telefonálgatnék..
2009. aug. 14. 11:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szüleiddel együtt menj be! Vagy hívd fel őket mondd el a konkrét problémád.



(de jó hogy nem kötöttem szerződést velük...)

2009. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a páromnak pl csak a fizetése 50%át fizették ki, hiába reklamált utána(jah szintén a fürgediáknál). Nem szabad lepatkálni ezekkel, ha diákmunkát akarsz, szerezz ismerősökön keresztül. Én is így mentem, igaz így körülményesebb, de legalább azt a bért kapod, amit megígértek, és azért nem mindegy.
2009. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dolgoztam én is a fürge diákkal, voltam munkaszervező is.


Két dolgot tehetsz amire reagálniuk kell!


De először mindenképpen olvasd át mégegyszer a szerződésed és amire figylej: Mi szereple benne mikor és hogyan van kifizetés? Hová kellett volna a pénzednek megérkeznie: Vagyis magyarul: ha arról volt szó,hogy kifizetés minden hónap 15-ig van az átlalad megadott folyószámládra akkor azt nekik teljesíteni kellett volna. Ha a szerződésben az áll,hogy szükségews a szerződés létrejöttéhez iskolalátogatási igazolás és érvényes diák akkor sajna kell. De ott kell legyen,hogy hiányzó dokumentomik pótlása estenén neki mennyi ideőn belül kell teljesíteni a kifizetést.


A szerződésed pontos ismeretében írd le mondom ÍRD LE a tényállást miszerint ekkor meg ekkor kötötttél velük szerződést. Szerződés kötéskor sem nem kérték a diákod sem az iskolalátogatásit. Aztán nem teljesítették az első kifizetést erre te ekkor meg ekkor pótoltad a hiányosságokat s még most sem vagy a pénzednél.

Mindenről szerződés érvényes diák iskolalátogatási és a faxolást igazoló papír készíts másolatot és melléked az írásos panaszodhoz. Ezt a levelet tértivevényesen add fel és várj.

Vagy vedd a fáradságot és a papírokkal levéllel utazz be a legközelebbi irodába. Lehetőleg ne az ott levő ügyintézővel besélzj csak, mert általában ők is csak diákok. Hanem ragaszkodj hozzá, hogy tudj beszélni egy fejessel s ő vegye át tőled a panaszodat igazoló levelet. Átadás-átvétellel add csak át írják alá,hogy ekkor meg ekkor Kis Mariska w menedzser átvette. Aztán ha nagyon kötekedő akarsz lenni adják írásba azt amit ott neked elmondtak, hogy pl csúsznak ak ifizetések,mert még nem kapták meg a mtch-tól de mondjuk szept 15-ig megkapod. Irasd le. S mond el ha nem teljesül az amit most itt megigértek akkor elmész egy ügyvéd ismerősödhöz és perelni fogsz. ( Ettől minendki fél níugodtan fenyegetőzz vele,még ha nincs is senki akihez mennél, ezt ők nem tudják és egyébént is előszeretettel fenygetőznek hasonlókkal)

2009. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval tegyél így ahogy írtam. Hal látják,hogy határozott vagy és tisztában vagy az e4szözeiddel ők is másképp állnak hozzád.


Elnézést az előzőben a helyesírásáért javítás közben valamiért elküldte.

2009. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vidd be az iskolalátogatásit személyesen, és egyúttal tegyél panaszt. Ne telefonálgasd el a beutazás árának többszörösét.. Felesleges. Egyébként nem az a lényeg, hogy mit mondtak, hanem az, ami a szerződésben van..
2009. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..:) hétfőn lemegyek, a szerződéssel meg a papírral együtt! (már csak azt kéne megoldani h hogyan..:) ) de ha kell lesétálok..xd :D
2009. aug. 15. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!