Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok órán kívül...

Bratilla kérdése:

Ti szoktatok órán kívül beszélni a tanáraitokkal? Ha mondjuk ő is ott áll a buszmegállóban, vagy találkoztok vele valahol.

Figyelt kérdés

Van egy tanárom, 30 körül van. Miatta gondolkodtam el ezen a kérdésen, mert mondjuk jön velem szembe a folyosón, de inkább félrenézéz. Meg oylan is volt, hogy vele volt utolsó óránk, álltam a buszmegállóban, amiben szinte alig volt valaki, ő meg inkább megáll távolabb, de éreztem csomószor, hogy felém néz, szóval látott, gondolom azért is nem jött oda.

Már annyi ilyen volt, és kezd kellemetlen lenni. Nem azt várom el, hogy akkor jópofizzunk, csak mintha kerülne. Ennyire utálna valamiért?


2013. márc. 5. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Reggelente van,hogy találkozom tanítványokkal, együtt beszélgetve megyünk az iskolába. Nekik nem ciki,ohgy egy tanárral érkeznek, én meg szívesen ismerem meg őket az iskolán kívül is.

38/N

2013. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!