Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Büntettek már meg buszmegállób...

Büntettek már meg buszmegállóban cigizés miatt, vagy láttad ahogy másokat megbüntettek?

Figyelt kérdés
Épp álltam be a buszhoz, amikor láttam, valamilyen papírokat iratnak a közterületesek 2 nővel. Komoran néztem, hogy mit ténykednek, majd amikor odajött magyarázni az egyik a táblához, hogy el van mosódva a tiltás írása (ami egyébként nem igaz, olvasható teljesen), csak rámosolyogtam. :) Legközelebb majd odafigyel hol füstöl.
2013. febr. 25. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
nemtudom hogy a tiltások óta-e, de nemrég egy ismerősöm 5ezres csekket kapott egy eldobott csikkért..:) nevettem :D bár szerintem lehetne 10ezres csekk is, de elsőnek talán elég az 5ezer is, remélem nemsokára emelik. majd talán ebből megértik, hogy a szabály a hülyékre is vonatkozik:)
2013. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

engem szinte ahogy meghozták a törvényt már meg is büntettek 12 év dohányzás alatt rögzült bennem, hogy ha buszra várok akkor rágyújtok, rágyújtottam, még fura is volt, hogy körülöttem senki sem bagózik, majd jött is a rendőrnéni:) de akkor már elszívtam:)

azóta amúgy teljesen le is szoktam, sokat segített benne ez a törvény, én csak díjazom, szivatsák csak a dohányosokat még durvábban:)

2013. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kinga1995 ***** válasza:
13%

Vasútállomáson. Tavaly tavasszal. Biatorbágyon vártuk a pesti vonatot két bnőmmel, meg a két unokatesómmal, hárman cigiztünk, az egyik unokatesóm, az egyik bnőm, meg én.

Tudtuk, hogy tilos, csak kicsit korábban értünk ki a vonatra, mint kellett volna, nem volt még kint a peronon rajtunk kívül senki, gondoltuk rágyújtunk addig, baj csak nem lesz belőle. Egyszer csak, "Szépjóestét hölgyek! Tudják, hogy tilos dohányzni?". Na kaptuk a tízezres csekket szépen.

Az a vicces, hogy tényleg csak öten voltunk kint a peronon és tényleg, mind az öten dohányosok voltunk, csak az idősebbik u.tesóm, meg az egyik bnőm nem mertek rágyújtani, mert tilos, mondták, hogy menjünk vissza ki az állomás elé cigizni, még van a vonatig húsz perc. Meg is mutatta a cigijét mind a két (akkor) nemdohányzó csajszi is a közterületesnek, hogy tényleg nem zavarja őket a füst, de felrántotta a vállát, hogy ez a szabály. Azóta nem cigizek állomáson, megállóban, aluljáróban-annyiszor. :-D

2013. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
na, miért lettünk lepontozva?:D mert a kérdésre válaszoltunk, nem pedig leírtuk, hogy régebben mindenki dohányzott, és mégis 100évig éltek, most meg a stressztől úgyis meghalunk?
2013. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hiába pontoz le a sok nyomoronc, az elszívott pénzüket soha nem látják vissza. :DDD
2013. febr. 25. 23:44
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Kinga, háháháh, úgy kellett nektek :DDD
2013. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kinga1995 ***** válasza:
42%
Utolsó, te szánalmas vagy... xD
2013. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Remélem a saját keresetedből fizetted ki azt a 10000-et, nem anyuci pénzéből. Egyébként meg, sipirc suliba :P.
2013. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert alapból sem gyújtok rá közvetlen a megállóban. A törvény előtt is odébbálltam pár métert.
2013. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A pénzemet meg nem sajnálom, pedig nincs sok. De valaki édességet vesz belőle, ruhát, vagy elmegy nyaralni. Tulajdonképpen azoknak sincs más értelme, mint hogy boldoggá tegyenek. Engem a cigi tesz boldoggá, így arra költök. És nem érzem magam pazarlóbbnak, mintha mondjuk egy 100. táskát, vagy egy csokit vettem volna.
2013. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!