Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek sikerult mar buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sellester kérdése:

Valakinek sikerult mar buszon /vagy buszmegalloban becsajozni?

Figyelt kérdés
mert nekem teccik egy lany a buszrol mindig vele megyek egy buszon es nemtom hogy osszejonne-e azert kerdezem meg

2013. febr. 23. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Összejöhet.Rengeteg embernek sikerült.
2013. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sszemeztem is vele sokat .. de nemhiszem hogy mosolygott mert kicsit komoly vagyok :/
2013. febr. 23. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze,nem olyan nagy dolog.Mondjuk ez az egész csajozás nem egy nagy dolog:Kedvesen viselkedsz,oda figyelsz rá,be próbálkozol,vagy sikerül,vagy nem.

Nekem 10ből 5ször sikerül.A külső,a fellépés,a személyiség és a humor ugyanolyan fontosak.Sokan rá fogják,hogy a külső miatt nincs nekik,de nem csak azért.

A világon mindenhol,ahol csajok vannak,lehet csajozni,talán a leszbibárban nem.

2013. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de még ott is :D
2013. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kosziii .. akkor odamegyek hozza:D

dee a buszon reegggel sokan vannak..

2013. febr. 23. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:

És?Nem zombik,hogy sokan megtámadnak,és megesznek(mostanában sok zombis filmet nézek).

A többség épp le fogja magasról,hogy te épp csajozol-e, a többi se érdekeljen,ha biztos kell a csaj,akkor legyen egy kis merszed.

2013. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is olyasmi srác lehetek jellemre, mint te, tele gátlásokkal és rondának is érzem magam, pedig velem is volt már, hogy egy lány gyakran szemezett, amikor együtt buszoztunk többször is, sőt más lányok is szemeztek már velem, de a legtöbb lány észre sem vett, az is igaz. Én sosem mertem kezdeményezni, túl ronda vagoyk én még egy átlagos lányhoz is. Gondolkozz el ezen, mert, ha nem mersz lépni, akkor egy olyan lelkironcs huszonéves felnőtt leszel, mint én, aki már csak bepiálva mer kezdeményezni a csajoknál, ez meg nem egy jó dolog.
2013. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát én ismerkedtem már meg csinos lányokkal buszon, vonaton. Egyszerűen először csak annyit kérdeztem: Meddig utazol? Aztán elkezdtünk beszélgetni pl. magáról a célállomásról (ha éppen jártam vagy járok oda)... csak kezdj el beszélni, aztán majd jön magától! De volt olyan, akit pl. mobiltelefonnal szólitottam meg.
2016. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!