Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vetemedhet valaki arra,...

Hogy vetemedhet valaki arra, hogy fizikatanár legyen? Milyen trauma válthatja ezt ki? :D

Figyelt kérdés
Még megtanulni is rémálom, nemhogy tanítani...
2013. márc. 5. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
ez most milyen kérdés? a fizika egy nagyon szuper tantárgy, a téged körülvevő világról szól, te pupák. ha te nem látod benne, hogy milyen szép, az a te egyéni problémád.
2013. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a "fizikatanár" szót át kell írni "magyartanár"-ra és máris van értelme a kérdésnek :D
2013. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 reptoid ***** válasza:

Pedig rém egyszerű összefüggéseken alapszik az egész, aminek 90 százalékával naponta találkozol. Még ha valami nem is világos, tuti találsz rá egy példát a házatokban, aminek látod a működését, folyamatát, onnantól kezdve pedig könnyű felfogni egy adott dolgot.

Aztán vannak olyanok, akik meg is szeretik, és rájönnek, hogy egy ennyire logikus, egymásra építkező dologgal még pénzt is lehet keresni.

2013. márc. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Képzeld, 9.-ben, amikor még egyáltalán nem értettem a fizikát, én is ezt kérdeztem. Aztán történt egy trauma: leültem otthon, nem kevés ideig rágódtam rajta (ezt a tanárom váltotta ki belőlem, mivel nem hitte el, hogy ennyire hülye vagyok, ezért állandóan szívatott), megértettem, és most már nagy az esély, hogy egyszer fizikatanár lesz belőlem. :D
2013. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú.Jó kérdés.Nekem 7. előtt semmi bajom nem volt a fizikával,és nemcsak azért mert nem tanították.;D Biosz mellett ezt vártam a legjobban.5ös voltam matekból,gondoltam itt is számolás lesz,az megy,szeretem.Erre. kikaltunk egy akkora s..gfejt,hogy nem igaz.;D Tanítani nem tud.A tankönyvből oldjuk mindig a példákat,el se magyarázza,csak "gyakoroljunk".Ez nem lenne probléma,de senki nem érti.Rohadt gyorsan ír a táblára(egyébként 50 es pasiról van szó),én gyorsan írok,de néha én is csak másolok.Dogát irat havonta 1-2szer, azt is kénytelen lepuskázni 30ból 28.A legrosszabb az,hogy pofára osztályoz.Ha te év elején első dogád 3mas,hogy te végig hármas leszel,ez k.va isten,már bocs.Ja,és folyamatosan azzal fenyegeti a lányokat,hogy elver a mérőlécével.
2014. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!