Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyek turizmus-vendéglátásra...

Mennyek turizmus-vendéglátásra, ha nem vagyok az a nagy matekos?

Figyelt kérdés
Szerintem négyesre megtudom írni az érettségit, de nem szeretem. Ez a gyengém.
2009. szept. 13. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész nyugodtan mehetsz, a Pannon Egyetemen például már a szigorlatot is eltörölték belőle, szóval nem olyan vészes..

A másik kérdés, hogy rengetegen mennek erre a szakra :S

2009. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát turizmus-vendéglátás nem matek szak, nem is pénzügy, miért ne mehetnél oda?:D

alap matek meg mindenhol van felsőoktatásban.

viszont tényleg nagyon sokan járnak már oda.

gyakorlati helyet is nehéz találni.

2009. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Párom is erre a szakra jár és elég durva a matek náluk, de gondolom ez valahol suli függő.

(Előzőnek mondom, nem kell mindenhova matek. Egészségügybe pl nem kell, de szerintem ilyen bölcsész szakokra sem kell :))

2009. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem ezt a szakot. Igaz, még nem volt túl sok óránk, de nekem elég nehéznek tűnik. 75%os lett az érettségim egyébként. Bízom benne, hogy sok szorgalommal és kitartással azért átcsúszok.
2009. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hi!

Én szerettem a matekot, 4-re érettségiztem.. Fősulin sem volt különösebb problémám belőle, az a matek, amit tur-ven szakon kérnek, az sima ügy.. hidd el, a pénzügyi számítások, a közgazdasági tárgyak (mikroökonómia,makroökonómia) sokkal rosszabbak, nehezebbek! Inkább azoktól félj!

Ne hari, de ahogy látom a helyesírásod sem a legjobb, "mennyek" helyett inkább "menjek".. :S :S :S :D

Ami nagyon fontos, hogy beszélj legalább 2 nyelvet, mert 2 szakmai középfok a követelmény.. Nekem volt sok olyan csoporttársam, akik azt hitték magukról, hogy mennyire tudnak, és 1 nyelvvizsgát sem tudtak letenni diplomáig.. :S

Én szeretem ezt a szakot, lesz is gyakorlati helyem, és remélem jó munkahelyem is, de tény, hogy nagy a túlképzés..

Pontosan miért is akarsz közgazdász lenni turizmus-vendéglátás szakon? :)

2009. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Egy jó tanács: Előbb tanulj meg helyesen írni, mert így a magyar érettségid sem lesz túl fényes!
2009. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg b.meg
2009. szept. 19. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
ez is a szintedet minősíti, hogy egyből így reagálsz, igaza van egyébként...maradj csak műveletlen barom...
2009. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát én azért a pannon egyetemen megszenvedem a matekot..:S pedig aztán én középsuliban kifejezetten jó matekosnak számítottam. de sztem csak félreismerték a képességeimet xD
2009. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!