Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy gáz, ha úgy akarok menni...

Nagy gáz, ha úgy akarok menni turizmus-vendéglátásra, hogy valószínűleg év végéig nem lesz középfokú nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a német az első nyelvem. Ebből ötös vagyok, de még sem érzem képesnek magam letenni a középfokút. Az angolt imádom, de csak a második nyelvem, ráadásul egy nagyon rossz angoltanárom van, tehát csak szinte magamtól tanulok, mivel amit a suliban veszünk, azon én már rég túljutottam magamtól. Egyébként jó tanuló vagyok, érettségi tantárgyak közül mindenből ötös, csak matekból hármas.
2009. szept. 22. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nekem nem volt gimiben nyelvvizsgám, de még most sem, anyagi okok miatt.


Érettségit adnak enélkül is.

Diplomához kell több, főleg ezen a szakon.

max a pontok miatt lehet gáz,államin

2009. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz,mert a diplomához úgyis 1 szakmai nyelvvizsga kell majd,plusz egy felsőfokú általános másik nyelvből,vagy abból is szakmai nyelvvizsga.
2009. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja igen annyi,h ha nincs nyelvvizsgád ,akkor kevesebb lesz a felvételi pontod,de ha tényleg ezen a szakon akarsz majd tanulni,és tudsz,akkor inkább felsőfokúzz,úgyis az kell majd...
2009. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!