Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy tudjak...

Mit tegyek, hogy tudjak javítani a jegyeimen?

Figyelt kérdés
Most számolgattam a jegyeimet, és majd szét vet az ideg, hogy hogy lehettem ilyen hülye.. Egy barátom miatt rossz jegyeim vannak,nem rá akarom fogni, de amióta ismerem egyszerűen nem tanulok, és rosszak a jegyeim, igaz ez az én hibám, de miatta van. Ahogy számoltam, nyelvtanból 13 db ötös kéne ahhoz hogy 5-ös legyek, töriből meg 14, és mindig minden évben csak 5-öseim voltak év végén, ez most nagyot rontana.. nem tudom mit tegyek, annyira bánt, hogy alig 4-es lehetek ezekből.. pedig nagyon szeretnék 5-ös lenni.

2013. márc. 7. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanujjá!
2013. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
hát ezt elcseszted. jövőbe jobban tanulsz!
2013. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én tanulok, mindig is 5-ös voltam... És majd ha megyek egyetemre, a 10-es év végi jegyek beleszámítanak?
2013. márc. 7. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre az adott tárgy utolsó két év végi jegyeit nézik.
2013. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre nem számítanak a 10.-es jegyek, viszont az érettségikben benne lesz a 10.-es anyag minden tantárgyból!

Még egész sok idő van a suliból, talán még nem késő kijavítani azokat a rossz jegyeket.;) Sok sikert!

2013. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy nem vagyok hülye, meg tudom az anyagot is .. so-so, de érettségire megtanulhatom még:) Ezek meg akkor maradnak 4-esek, nem baj, egyszer becsúszik.. jövőre nem leszek ilyen hülye:)
2013. márc. 7. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én nekem is van olyan tárgy amiből minden áron ötös akarok lenni(földrajz). Rengeteget tanultam mostanában, és 3 tizedet javítottam az átlagomon, bár még mindig full 4-esre állok.Ha igazán akarod akkor talán sikerül.Én is ebben bízom.Sok sikert!
2013. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Abban bízom még, hogy mivel idén lesz kisérettségi, hogy egy jegyet tolna az átlagomon felfelé, ha beszámítják, és még lehetnék akkor 5-ös.
2013. márc. 10. 08:41
 9/9 anonim válasza:
Figyelj jól elárulok egy titkot.Én úgy tanulok hogy nagyon figyelek órákon és ha nem értek valamit akkor megkérdezem rögtön.Így már meg van a fele a tanulásnak.Aztán itthon sem tanulok évezredekig de viszont azt a másfél órát odafigyelve az anyagra töltöm el.Esetleg nézek a neten videot az anyagról(ha van ilyen video).Tavaly 3-asra álltam töriből de reménykedtem és persze tanultam.Idén eddig 4,65 állok .Remélem ez csak nő .Hát barátom sok sikert sikerülni fog.Reménykedj (nagyon)és tanulj.
2013. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!