Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Március 1-én utaltam át a...

Március 1-én utaltam át a felvételi jelentkezés díját, de még azóta sem írták át e-felvételin a fizetés modulban, hogy befizettem, csak hogy hátralékom van. Hívjam fel őket?

Figyelt kérdés
Van még valaki ugyan ebben a helyzetben?
2013. márc. 8. 09:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt még kapnám a válaszokat, hogy több tízezren jelentkeztek stb. Tavaly a jelentkezési határidő után 1-2 napra már átírtak mindent, talán másnap a fizetést is átírták. Ezért furcsállom, hogy most ennyit késik.
2013. márc. 8. 09:53
 2/7 anonim válasza:
Ez jó kérdés. Én még jóval esleje előtt befizettem. Illetve a hitelesítőt is elküldtem és már megkaptam az e-mailt, hogy a hitelesítőmet elfogadták és feldolgozták. Az e-felvételi honlapon mégis az van írva, hogy van 13 ezer ft hátralékom... ami vicces, mert befizettem, a számlát pedig dokumentumként is csatoltam illetve elküldtem a hitelesítővel.
2013. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tudták beazonosítani a befizetésed! Hívd fel őket, az a tuti!
2013. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olvastam egy választ egy másik kérdésnél, hogy volt akinek csak májusban írták át.

De most lett még egy nagy gondom, mert én ma akartam a hitelesítőt elküldeni, mégpedig, az angol érettségi jegyemnél elírtam egy számot és most már nem tudom átírni.

2013. márc. 8. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Fontos megjegyezni, hogy átutalás esetében a befizetések jóváírása csak a jelentkezési határidőt követően kezdődik meg és hosszabb időt vesz igénybe.


Addig se tartott megtalálni, amíg a kérdést bekörmölted.. ha felsőoktatásba indulsz, jó tanács, tanulj meg hiteles információt keresni.

2013. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a hitelesítőt március 11-ig adhatod át! :)
2013. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"De most lett még egy nagy gondom, mert én ma akartam a hitelesítőt elküldeni, mégpedig, az angol érettségi jegyemnél elírtam egy számot és most már nem tudom átírni."


Mivel a jelentkezési határidő lejárt, az adatokban már nem tudsz módosítani. A hitelesítő lapot csak azokkal az adatokkal tudod kinyomtatni, amikkel a jelentkezésed elment, hiszen a kettőnek egyeznie kell egymással.

Írj egy levelet au Okktatási Hivatalnak, és kérd, hogy módosítsák az általad felvitt adatokat.


"kétszer mérj, egyszer vágj!"

2013. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!