Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban? Csecsem...

Melyik éri meg jobban? Csecsemő-és gyermekápoló vagy kisgyermekgondozó és nevelő.

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
az előbbiben bölcsődében lehet pl elhelyezkedni. Amúgy egyik se éri meg mivel csúcsfizetés egyikbe sincs.
2013. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyermekápoló, mert azzal mehetsz ugye kórházakba (jól tudom), és lehetsz jól megfizetett bébiszitter is, elvégre sok gazdag keres a babája mellé bébiszittert, és egy gyermekápoló végzettségűre tutira bizalommal hagynák rá. Egyébként én is agyalok, hogy mit lenne érdemes szakmázni, és szerintem gyerekek irányába megéri menni. Még nincs szakmám, de bébiszitter vagyok 800 forintos órabérrel, szóval szerintem megéri ilyesmiben elhelyezkedni - legalábbis magyar viszonylatban.
2013. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A zárójeles ,,jól tudom"-ról lemaradt a kérdőjel.
2013. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igen, nagyon sokat számít a pénz, de nekem az a lényeg hogy mindig legyen munkahelyem! Én utánna jártam és az ápolóival kórházban tudsz elhelyezkedni, gondozóival pedig bőlcsödében. Mindkettő nagyon tetszik, szerintem is megéri gyermekekkel foglalkozni. :)
2013. márc. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!