Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy baj ha szoktam...

Nagyon nagy baj ha szoktam puskázni? :/

Figyelt kérdés
Szoktam néha puskázni. És nagyon nagy bűntudatom van. Attól félek hogy így nem tudok majd le érettségizni normálisan. Ti hogy vagytok ezzel? 9.-es vagyok. Köszi a választ!

2013. márc. 8. 20:34
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem baj, mindenki szokott egy kicsit. A lényeg, hogy ne mindig, legalábbis szerintem. Csak amikor tényleg szükség van rá.

Én középsuliban nem szerettem, mert féltem, meg úgy voltam vele, hogy inkább megtanulom, de azért nagyon néha előfordult.

Most fősulin pedig ezt a "tanulok, de azért csinálok puskát is a biztonság kedvéért" taktikát alkalmazom. És nincs rossz érzésem. :)

2013. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem baj:) Az a lényeg hogy ne mindent és mindig, az hogy néha még lazán belefér. Lelkiismeret furdalásod ne legyen.

Én levelezőn tanulok felsőoktatásban jócskán túl a középiskolás koron. Kétféle diákot ismerek az egyik fele puskázik, a másik fel meg nem mond igazat. (pedig felnőttekről van szó)

2013. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :D Amúgy igazából nyelvtanból meg irodalomból szoktam. De ott azért elég sokszor :/
2013. márc. 8. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén 9.es vok, sokáig nm puskáztam, úgy voltam vele, hogy inkább kapjak azér karót mer nm tom, mint h azér mert lebukok a puskázással.. Félévkor rájöttem hogy pont fordítva kéne, mivel kb mindenki puskázik és legalább egy 2est összehoznak, én meg fizikából, kémiából meg föciből bukok :( hát hogy van ez, azóta én is puskázok, és bár eleinte nekem is volt egy kis bűntudatom, de ez idővel elmúlik. Érettsén ilyenkor még kár izgulni, addigra úgy is felejtünk :)) Puskázz csak, nincs ezzel baj :D
2013. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. márc. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!