Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit megvágtak...

Van itt olyan, akit megvágtak államvizsgán? Puskázni mertetek? Esetleg ment valaki 0 tanulással?

Figyelt kérdés

jövő héten csütörtökön vizsgázunk, és kb. csak azt tudom, ami a 3 év alatt megragadt, plusz tanulással eddig kb. 0-án állok

van itt olyan, akit megvágtak, esetleg 0 tanulással ment át?


érdekelnek a tapasztalatok, ez lesz az első...


én úgy gondolom, ha a 3 évet sikeresen elvégeztem, akkor nem nagy esélye van a bukásnak, plusz az a tanároknak is gáncsos lenne, mivel az addigi vizsgákon ők engedtek át...


amúgy nem 2esekkel bukdácsoltam, de nem is voltam egy eminenske, sok vizsgán 'segítséggel' lett jó jegyem, de az nélkül is meg lett volna


2013. jan. 2. 15:45
 1/1 anonim válasza:

Mi lett azóta veled kedves?

Én ugyan ebben a cipőben jarok..:(

ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!