Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak pár saját ötleteim a...

Vannak pár saját ötleteim a felvételi előtt : 1. Felvételi előtt megiszok egy-kettő energia italt és matek előtt és magyar előtt, és viszek szőlő cukrot . Szerintetek fog valamit is használni?

Figyelt kérdés
2. Halgassak zenét felvételi előtt? 3. Hogy készüljek rá? 4. mindenki szeret gépelni, és hogy felvételi előtt gépezhetek vagy inkább ne?

2013. márc. 9. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyar felvételi előtt lapozgasd a helyesírási szótárt gépezés helyett.

Az energiaital mit segít??? Nem tudsz ébren maradni egy órát???

2013. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
energiaital?:D 20 percig pörögsz mint atom aztán úgy leblokkol az agyad hogy gondolkozni sem tudsz.
2013. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Energiaitalt kihagyhatod. Én egy felvételi előtt nem innék vízhajtó hatású folyadékot, pláne nagyobb mennyiségben. Márpedig az energia ital koffein tartalma miatt erősen vízhajtó hatású. Még kellemetlen helyzetbe kerülsz. Nem serkenti a gondolkozást, az csak reklámfogás, kicsit pörögsz tőle de koncentrálni nem igazán fogsz tudni. Szőlőcukor az rendben van, de csodát ne várjál tőle. Zene?? Ha segít a koncentrálásban akkor igen. (engem spec kizökkent) Te ismered magad. Gépezést felejtsd el. Koncentráljál, és ne mással foglalkozzál előtte.
2013. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is ne találj ki ilyeneket. A szőlőcukor jó ötlet, nekem segíteni szokott. Előtte mindenképpen egyél valamit és igyál is (ne ilyen baromságot, mint amit írtál, inkább vizet, teát, gyümölcslevet).

A zene engem is zavar, de ha megnyugtat, akkor lehet.

2013. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább gyakorold még egy kicsit a fogalmazást! :)

(Vannak pár saját ötleteim...)

2014. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!