Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi kérdés (2013 szeptem...

Felvételi kérdés (2013 szeptemberre)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2008-ban érettségiztem, azóta dolgozom, sikerült annyi pénzt gyűjtenem és úgy alakítanom az életem, hogy jövő szeptembertől lesz időm bejárni valamilyen felsőoktatási intézménybe. Amint látom a jelentkezési határidők Marcius 1. véget értek. Ez azt jelenti, hogy jövőre már nem tudnék sehova sem felvételizni? Akkor sem ha fizetős képzésre mennék? Pontosan milyen felsőoktatási intézményekbe és milyen úton tudnék felvételizni (pótfelvételi???) Még nem döntöttem el, hogy pontosan milyen irányban, de mindenképp valamilyen BSC képzést szeretnék elvégezni. Előre is köszönöm.
2013. márc. 10. 04:24
 1/1 reptoid ***** válasza:
A képzések jó nagy részéről már lecsúsztál. Majd a mostani felvételi eljárás végén, augusztus elején lesz lehetőség pótfelvételire néhány szaknál. Ezek olyan szakok lesznek, amiket a rendes felvételi eljárás keretében nem tudtak feltölteni emberekkel, így nyilván ezekről még nincs lista.
2013. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!