Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon melyek lesznek jövő...

Vajon melyek lesznek jövő keresett állásai?

Figyelt kérdés

A most elkezdődött iskolai évben fogok végezni, érettségizni, így hát sürgősen el kéne döntenem, hogy milyen pályán folytassam tanulmányaimat.. Viszont rájöttem, hogy ez nem is olyan könnyű, és eléggé bele vagyok bonyolódva.:(


Inkább reál beállítottságú vagyok, matematika-informatika profilú osztályba járok. Sokáig a programozás, informatika irányában voltam elhatározva, az ilyen jellegű állások viszont pletykák szerint a jövőben a mostani népszerűségük miatt már nem lesznek annyira keresettek, pár év elteltével meg már nem is élvezem annyira mint kezdetekkor...


Mostanában a kutatómunkák és a kevésbé "székhezragadt" állások vonzanak inkább.

Pl. ilyesmikben gondolkodtam most, hogy: EU-s támogatások felhasználásának ellenőrzésében való tevékenykedés.:) Nem tudjátok esetleg ilyesmihez milyen egyetem elvégzése szükséges? Valószínűleg teljesen elüt a beállítottságomtól...


2009. szept. 14. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én szülésznőnek és csecsemő és gyermekápolónak tanulok. Gyerekek mindíg fognak születni, úgyhogy nekem is lesz munkám bőven :) De gondolom ezek téged nem érdekelnek.
2009. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valóban nem hiszem, hogy a csecsemőkkel foglalkozás nekem való lenne, de minden ötlet jól jön! :)
2009. szept. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!