Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rámszállt egy tanár :- ( (? )

Rámszállt egy tanár :- ( (? )

Figyelt kérdés
Az osztályfőnökünk az igazgató "csatlósa". Heti 2 órát tart, technika és osztályfőnökit. 7. osztályos vagyok. Eddig semmi gond nem volt, de félév óta rám szállt. Egyszer nevettem technika órán és feleltetett, 1-est adott. Hétfőn megint kaptam egy 1-est, mert akkor tőlem kérdezgetett. Ordibált velem mert halkan beszéltem, holott mondtam hogy fáj a torkom.Már gyomoridegem van hétfőnként, mert félek ettől a nőtől. Ma ünnepségen is folyton engem bámult, láttam hogy rólam beszélt az igazgatóval. Kezdi ellenem fordítani az igazgatót is (mint már említettem, nagyon jó barátok). Félek, hogy pont technikából megbuktat. Mit lehet tenni ilyenkor? Semmit sem ártottam neki, vannak olyanok akik folyton csúfolják de ők nem érdeklik őt...pont velem van elfoglalva aki semmit sem tett. Anyuméknak nem akarok szólni hogy bemenjenek mert akkor tuti mégjobban rámszállna.:/ Help . 14/L vagyok.
2013. márc. 14. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem várj,hátha abbahagyja.

Ha meg súlyosbodik és folytatódik,szólhatnál akár egy másik tanárodnak aki rendes.

2013. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy pont téged tettek meg bűnbaknak a csúfolódások miatt.


Van ilyen! Ha nem szűnnek meg a szivatások, akkor szólj szüleidnek és próbáljátok tisztázni a helyzetet.

2013. márc. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!