Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha fel vagyok mentve tesi...

Ha fel vagyok mentve tesi alól, akkor semmit sem "szabad" csinálnom?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy idegbeteg a tesitanárom, de ezt hagyjuk.. Szóval a gerincem miatt TELJESEN felmentettek tesi alól.. Az addig oké, hogy be kell mennem órára, de át is kell öltöznöm és gyakorlatokat kell csinálnom. Ha teljesen fel vagyok mentve, akkor miért kell kötelezően gyakorlatokat csinálnom? Most iratkoztam át egy másik suliba, felmentés miatt azt hittem, hogy semmit sem szabad csinálnom, át sem öltöztem eddig. A tesitanárom kiakadt, és el kezdett velem üvölteni, hogy "kib@szat" év végére... AKkor most mivan? Gyógytesire járok, egyszer kérezkedtem el, mert rosszul voltam, ezért is üvöltött velem.. Ha teljesen fel vagyok mentve, akkor miért kell gyakorlatokat csinálni? Mellette úszok heti 2x, úgyhogy a "mozognod kell" hozzászólássokkal hagyjatok.

Köszi a válaszokat!



2013. márc. 15. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha baj van a gerinceddel és van felmentésed akkor szerintem nem szabna tesizned. szolj a szuleidnek hogy beszeljenek a tesitanároddal
2013. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van papírod róla, hogy fel vagy mentve, akkor nehogy eszedbe jusson átöltözni rendes tesire. Ilyen esetben nem kell tesizned.

Biztos, hogy tudja a tanárod, hogy fel vagy mentve? Mert ezt nem csinálhatja veled.

Én a helyedben az igazgatóhoz fordulnék.

2013. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudja a tesitanár...

Ortopédiáról kaptam papírt, aminek a fénymásolatát(eredetit megtartom) oda kellett adnom a suliorvosnak, aki megírta a papírt a tesitanárnak, és ezt a tesitanár elrakta, és ugye be lettem írva gyógytesire. Én sem értem, hogy egyáltalán miért kell átöltöznöm, és gyakorlatokat csinálnom. Beszélek az osztályfőnökömmel, mert ő igazgatóhelyettes. Akkor ezekszerint jól gondoltam, és ha teljesen fel vagyok mentve, akkor semmitsem szabad csinálnom. Rendben, köszönöm a válaszokat! :))

Egyébként azért nem akarok nagyon hadonászni a tanár ellen, mert előző sulimban is ezt csináltam, és tulajdonképpen onnantól szivattak a tanárok és kiutáltak a suliból.. És még szépen fogalmaztam.

Demind1. Köszönöm a válaszokat! :)

2013. márc. 16. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszélj a tesitanároddal, mivel tesióra helyett gyógytornára jársz ami ugye az úszás, így te ott kapod az osztályzást és ezzel potlód ki a tesiórákat. Így megvan neked minden, órára be sem kellene menned egyébként a tesitanárod meg nem osztályozhat és nem rúgathat ki a suliból sem ezért. Mindenképp beszélj a gyógytesitanároddal hátha tud mondani valamit, beszélj az igazgatóval, osztályfőnökkel, lehetőleg a szüleid is beszéljenek velük, jobban járnál úgy.

Nem véletlen kaptad a felmentést, szóval megkell érteniük a tanároknak.

2013. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gyógytesin nem úszunk, hanem "jótékony izoméptő gyakorlatokat" csinálunk hátra. Én csak mellette úszok.. A tesitanár nem hajlandó velem, és én sem vagyok hajlandó vele beszélni. Mondta gyógytesitanárom, hogy adjam oda neki is az ortopéd dokitól a papírjaimat, hogy el tudjon adminisztrálni.. Ezt úgy nem értettem.. Magyarul akkor nem voltam még beírva gyógytesire, és rendes tesitanár elméletileg azt csinálhatott volna velem, amit akar? Jómind1, mellékes. Nem csinált semmit, csak ugye üvöltött. Anyáékkal megbeszéltem a dolgot már aznap, megbeszéltem velük, hogy beszélek ofővel. Egyébként ez a tesitanár itt az "Atyaúristen", tehát kisajátított egy irodát saját géppel, meg minden.. De ez sem érdekel igazából, csak hagyjon békén. Azon is gondolkoztam, hogy beszélek igazgatóval, hogy adjon papírt, hogy ne kelljen bemennem tesire, hanem helyette inkább had rajzolhassak(mert művészeten akarok tovább menni) egy tanárnál. Előző sulimban a felmentetteknek (ha beszéltek Igazgatóval) akkor nem kellett bejárni órára.

Engem előző sulimban nagyonnagyonsokat cseszegettek a tanárok, és törvénybevágó dolgokat is csináltak, tehát sulit váltottam, de ezt az új suliban már nem fogom tűrni. Ha bármit is mer csinálni, biztos, hogy hatalmas botrányt fogok csinálni...

Köszönöm a válaszokat, legalább megerősítettétek bennem azt, hogy át sem kéne öltöznöm. Ha itt is ellenem fordulnak, akkor keresek másik Iskolát :).

2013. márc. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!