Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek jók lesznek hipotézisnek?...

Ezek jók lesznek hipotézisnek? Ti melyiket választanátok? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Fsz képzésre járok csecsemő gondozó szakra.Kb.20-30 oldal közti szakdolgozatot kell írni melyet most írok életemben először.

Témám:Szerepjáték a bölcsődében


Azt gondoltam,hogy az alábbiak nem lennének rosszak hipotézisnek:

-A szerep játék során a gyermekek a valóságot utánozzák

-A szerep játék során a gyermek felvesz egy szerepet VAGY

eljátszik

-A szocializóban meghatározó szerepet játszik a szerep játék

-A szerep játék akárcsak a többi játék valamilyen belső feszültséget csökkent

A gyerekek a szerepjátszásban egy mintát követnek


Ezek jók szerintetek?


Ezen kívül tudtok ajánlani szakirodalmat én nagyon keveset találtam,de még utána nézek...

Valamint hol találok olyan oldalt ahol le tudok tölteni ingyen ebben a témában szakdolgozatot? Kerestem,de sajnos nem találtam...

Ezer hála és köszönet a segítőkész válaszokért! :)



2013. márc. 16. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A "jó" szakdolgozati témához van szakirodalom, a témádhoz rengeteg van, próbálj alaposan utána nézni, ebben konzulensed is segít.

Ha nincs vagy nem találsz, vagy nem segít, akkor változtasd meg a témát.

Egy alapmű:

Gyermeklélektan (Mérei Ferenc - V. Binét Ágnes)

Szakdolgozatokat a jelzett témában pl. az adott főiskolai könyvtárakban lenne érdemes tanulmányozni, ahol részben fotózhatod is, jegyzetelhetsz róluk, ezek mintát adhatnak a sajátod felépítéséhez.

A hipotéziseid jók és még majd alakulhatnak a megfogalmazás tekintetében, próbáld szakszerűbben, változatosabban megfogalmazni őket végig gondolva mivel igazolod majd.

2013. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 17. 17:40
 3/3 A kérdező kommentje:

Kérdéseket kell feltenni szakdolgozatnál?Csak,mert én találkoztam olyannal ahol nem volt vagy csak elkerülte a figyelmem...Ha igen akkor példának tudnátok mondani hipotézist és ahhoz tartozó kérdéseket?


Nem egészen látom még át a dolgokat... :(


Nagyon köszönöm! :)

2013. márc. 31. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!