Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire számít "gáznak" ha...

Mennyire számít "gáznak" ha valaki okos, és tanul?

Figyelt kérdés

Többször,hallottam ,hogy csak mert van aki tanul néha oda-oda szólnak neki,hogy stréber...

Szerencsére nekem nem mondogatnak ilyeneket,mert az mellett, hogy tanulok,benne vagyok minden hülyeségben:)


2013. márc. 21. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyire

(Talán általánosban cikizik néha az embert,

de középsuliban nem ciki)

2013. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak a hülyék cikiznek egyébként

(akik irigyek)

2013. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

igen én is így gondolom

2013. márc. 21. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a szuper kombináció, okos és van szorgalma! Igen a diákok között -ha olyan a közösség- akkor a laza és nemtörődöm, mit érdekel a menő. Utána belőlük lesz a munkanélküli. Arra is gondolj!
2013. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az soha sem gáz ha valaki okos és tanul.több ok miatt.elsősorban azért,mert ha tanulsz csiszolod az agyadat,bővíted a szókincsedet,így részt tudsz venni vitákban,beszélgetésekben,míg a buta csak erőlködik és anyázik. aki tanul annak későbiekben jó munkája lesz.és ha emberekkel fogsz találkozni,mindig aszerint fognak téged osztályozni,hogy milyen munkád van és mit végeztél. és egészségügyi szempontból is nagyon jó a tanulás,mivel a dendrit tüskéket csak ezen módon tudod élezni,ami jó mert öregkorba kisebb az esély elbutulásra...

ja és az nem baj hogy a hülyeségekbe benne vagy,azért fiatal az ember,hogy éljen,kipróbáljon mindent-bulizzon stb... a fiatalság=lázadással

2013. márc. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!