Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mi számít jobban egy lánynál h okos, vagy hogy kedves-e?

Figyelt kérdés
sosem tudom h a fiúknak mennyire számít hogy a lány okos legyen :) vagy esetleg jobban számít hogy a lány kedves legyen , vagy az számít legjobban hogy szép-e ??? szóval melyik számít leginkább ? :))

2012. nov. 6. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a három kitűnő és manapság egyre ritkuló tulajdonság egy lánynál :)
2012. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság számít szerintem a legjobban. De a többi az első benyomáshoz szükséges.

Amúgy "Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok" ???

2012. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja télleg a kategóriát kicsit elszúrtam :DDDD oopszi :D mert akartam egy filmes kérdést is csak aztán gondoltam h előbb ezt teszem fel :D és véletlen ígymaradt :D
2012. nov. 6. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Külsőre fogjon meg valami, nem kell bombázó alkat.

Első találkozás alkalmával legyen kedves, vagány vagy valami olyan tulajdonság ami szintén megfog, de ne legyen bunkó sé flegma. Aztán meg hűséges ha esetleg össze is jön vele az ember.

2012. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!