Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszarázódni a...

Hogyan lehet visszarázódni a tanulásba?

Figyelt kérdés

Több éve végeztem a suliba. Dolgoztam idáig és az élet úgy hozta, hogy munkanélküli lettem. Elkezdtem egy tanfolyamot. Ahogy telnek a hetek, feltorlódott már egy csomó anyag és itt több száz oldalra kell gondolni. Sajnos nem látom át a kapott segédanyagokat sem, darálóban megy a suliban egész.

Volt valaki hasonló helyzetben?



2013. márc. 25. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, de a legfontosabb: csinálni kell! Nincs rá mindenféle extra módszer, el kell hinni, hogy képes vagy rá, és olvasni, és haladni, és ha egyedül nem megy, mindezt egy segítővel tenni. Ha nagyon túlvállaltad magad, akkor így se fog menni, de az biztos, hogy a csodamódszer helyett le kell ülni, és majd belejössz. Én is tapasztalok hasonlókat, és bizony akad olyan téma, amit már nem fogok fel olyan tempóban, ahogy azt kéne... Ilyenkor tudomásul veszem, hogy öregszem, de ez néha kevés, csinálni kell... vagy éppen kitalálni egy életet abból, ami már megvan tudás, bár manapság a tudást minden téren fejleszteni kell, ha nem akar az ember elveszni.
2013. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!