Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "B" kategorias jogositvanyt...

"B" kategorias jogositvanyt leggyorsabban mennyi ido alatt lehet megszerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azutan erdeklodnek hogy szerintetek mennyi hetbe telik megszerezni egy jogositvanyt gepjarmure? 17 eves vagyok es nagyon szeretnek egy jogositvanyt viszont Angliaban elek es itt nagyon draga az otthonihoz kepest szoval szuleimmel arra gonoltunk, hogy haza mennek arra az idore nyaron ameddig a jogositvanyt csinalom es letennem ott. nyilvan mar ugy mennek, hogy minden kreszt meg ilyesmit elore betanulva. szerintetek mennyi ido alatt tudnam letenni? mivel itt van kint az egesz eletem plusz iskolaba jarok honapokra viszont nem tudnek haza menni. szerintetek 3 het korul meg lehet mar csinalni ha elore betanulok mindent? Elore is koszonom a valaszokat!

2013. márc. 28. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:

nem akarlak elszomorítani, de szerintem nem

én tavaly nyárra terveztem júniusban el is kezdtem, de csak decemberre lett meg... én maximum úgy tudom elképzelni, hha olyan sulit keresel ahol több pénzért akkor mehetsz, amikor csak akarsz, de akkor is 15 alkalomnak kell lennie csak a forgalomnak és akkor ehhez jön az időpont a 3 vizsgához, ami nem akkor van amikor te szeretnéd, hacsak meg nem fizeted :/ szerintem azért 2 hónapot számolj rá (és amúgy csak az két hét, mire kiküldik a jogosítványt, szóval azt majd max utánad küldik a szüleid, de 18 éves korodig nem is vezethetsz vele külföldön!!!)

2013. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ez inkább hónapokban mérhető, mivel ha te mindig ráérsz és alapból tökéletesen megy és mindent elsőre meg is csinálsz, akkor is van egy csomó tényező, ami tőled független. Pl ahogy az első válaszoló is írta, a vizsgákra nem akkor mész, amikor te akarsz, hanem amikor mehetsz, meg egyébként vezetni is akkor tudnál, mikor az oktató is ráér. Meg a végén a papírmunka is jó pár napba, akár hetekbe telik, szóval ha minden vizsgád megvan, akkor is még jó idő, mire kézhez kapod a jogsit.
2013. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!