Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok megint érettségiz...

Hogyan tudok megint érettségizni? Hol kell rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
2 éve érettségiztem angolból emelt szinten, de nem sikerült annyira jól, mint szerettem volna, és kellene több pont a felvételihez. Hallottam, hogy lehet javítót tenni, de nem tudom, hol kell erre jelentkezni. A régi iskolámban nem tudok, mert Pestre járok most suliba, és a gimnázium Miskolcon van, nagyon ritkán járok arrafelé.
2009. szept. 18. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ebből még mindig nem tudtam meg, hogyan kell jelentkeznem.
2009. szept. 18. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:)


Menj be egy középsulidba vagy a volt sulidba, amelyik szimpi, és kérj jelentkezési lapot :)


az okotberire nem tudiom hogy még lehet-e jelentkezni, de a tavaszira, február közepéig lehet.

2009. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
menj be egy középsuliba... vagyis én ezt csináltam, és adtak. Októberire már nem tudsz jelentkezni, csak a tavaszira
2009. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 igabcsy ***** válasza:
100%
Bármelyik középiskolába, gimnáziumba bemehetsz, és kérhetsz jelentkezési lapot. Tehát nem csak a régi iskoládban.
2009. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És gondolom, abban a suliban kell majd vizsgáznom, ahol kértem, vagy nem?
2009. szept. 19. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:
emelten kisorsolják, szóval nem ott ahol kérted. közepen meg passz:D
2009. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
közepen ott,
2009. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miskolcon ? hova?
2009. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!