Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Amikor én fogok érettségizni...

Amikor én fogok érettségizni lehetséges, hogy más két emelt szintű érettségi kell. Mire lenne érdemes jelentkezni? Hamarosan le kell adni a szakkörökre a jelentkezést? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Németre gondoltam de a másik mii legyen. Angol semmi esetre sem, mert most kezdtem a nyelvet tanulni. Töriből sem nagyon tudnék, mert így a középszintű tananyag mellett sem tudok egyszerűen sehogysem 5-ös lenni a tanárnál, nagyon kemény. irodalom megint nem vagyis a magyar. Esetleg még a matek, de az a tanár sem valami könnyű eset!!! bár nála 5-ös vagyok.
2011. ápr. 8. 20:16
 1/3 anonim válasza:
nem lehet hanem biztos, de csak akkor ha felsőoktatásban akarsz tovább tanulni.
2011. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közlönyök.hu / Magyar közlöny 30. szám / 39/2011. kormányrendelet.

Ott van leírva, melyik szakhoz milyen emelt kell és melyik évtől. Jó olvasást!

2011. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan szakon mész tovább, ahol nem a kötelező érettségi tárgyak a követeltek (pl biológia, kémia, fizika/ akkor érdemes olyan tantárgyat felvenni, ami egyébként is kötelező. Én javaslok neked egy olyat, hogy a német mellé matek, és ebből a kettőből tudsz érettségizni majd 12-ben októberben :) Legalábbis nálunk így volt
2011. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!