Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matematika tanárnőnk fanatik...

A matematika tanárnőnk fanatikusan nacionalista és rendszeresen politizán az óráinkon, mit tehetnénk ez ügyben? 18F

Figyelt kérdés

A matematika tanárnőnk fanatikusan nacionalista, mindamellett rengetegett politizál az óráinkon. Bele akar avatkozni a magánéletünkbe, az anyagot nem adja le rendesen, végig kell hallgatnunk a politikai nézeteit, illetve mindannyiunkból "Minta, tökéletesen hazafit" szeretne csinálni. Lenézi és megveti a többi nemzetett, különösen a szomszédainkat, arra buzdítja a diákokat hogy lázadjanak és csináljanak forradalmat, mert "Az nem magyar aki nem lázong, fegyverbe emberbek!" és hogy "Nagy szégyen hogy a liberális korcsok így átmostak az agyatokat, a véretekkel kellene öntözni Szent Hazánk Földjét" és hogy "Kötelességetek szeretni a hazátokat", "Mindenkinek kereszténynek kellene lennie, ahogyan Szent István királyunk akarta 1000 éve de a magyar nemzet csak látszatilag az" stb,,,


Én tiszteletben tartom hogy nagyon fontos neki a nacionalizmus, de most már ELÉG volt ebből! Nem érdekel engem a politikai nézete, sem a vallási hovatartozása (nem tudom olvasta e az uniós alapjogokat vagy az alkotmányt, le van írva hogy vallásszabadsag van, nekem is más a hitem,,,), én csak annyit szeretnék hogy adja le az anyagot rendesen, oktasson minket, hiszen elméletileg ez lenne a dolga! Hittan, vagy erkölcsi órát máshol tartson! Kikérem magamnak az osztálytársaim nevében hogy megszabja, mit tegyek a véremmel, mit öntözzek vele. Ez a MI életünk! Eleve végighallgatnom sem lenne kötelességem, mert alaposan megszegi az iskolai törvényeket.


Tiszteletben tartom, de nem érdekel engem, hogy mit gondol a jelenlegi politikai rendszerről, a miniszterelnökről, a politikai pártokról. Meg lett az eredménye a 3 éve tartó kis "előadásainak", 4 diákot teljesen bevadított és "minta hazafit" csinált belőlük, azaz majdnem mindeggyik órán bekiabálnak politikai dolgokat, más országokat becsmérlő jelzőket, illetve hogy "FÉRFIAK! Nektek a csatamezön kellene gyilkolni embereket!", vagy hogy "Fel kell robbantani a Parlamentett" és hogy "Le kell gyilkolni az összes politikust!" stb,,, Nagyon elégedett azzal amit ez a 4 diák csinál és "Bárcsak ti is követnétek a helyes példáikat!" mondattal helyeselte tevékenységeiket.


Szerintem nem kötelességem szeretni a hazámat, jogom van arra hogy én magam döntsek ebben az ügyben, nem szeretem az itt élő sok dúrva embert, a beképzelt és magamutogató lányok tömlegét, a bunkó és keménykedő fiúkat, a rossz gazdasagi helyzetett, a széthúzást, az intoleranciát, a közömbösséget stb... Ha eljön az ideje, el fogok innen menni egyszer. Természetesen elfogadom hogy valakiknek mindez fontos, megtisztelem őseimet azzal hogy végighallgatom a Himnuszt, a nemzeti ünnepeket megnézem, de arra senki sem kötelezhet hogy a nemzetemre gondolva büszkén kihúzzam magam. Amikre büszke vagyok az életemben, annak semmi köze a nacionalizmushoz.


Nem mellékesen, tanárnőnek pocsék, mert borzalmasan "tanít". Mit tehetnénk ebben az ügyben? Fel tudunk lépni ez ellen valahogyan?


2013. márc. 29. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy fogtok így leérettségizni. Egyébként az iskolában való politizálást a törvény bünteti, még akkor is, ha szünetben történik, azt meg főleg, hogyha a tanórák helyett. A szülőket és az igazgatót nem érdekli, hogy mi lesz így veletek? Mert így csak az érhet el jó eredményt érettségin, aki kemény pénzekért magánórákra jár. Nem hiszem el, hogy eddig senki nem lépett fel ellene.
2013. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

12:05


"Fogalmam sincs, hogy fogtok így leérettségizni. "


Én is pont emiatt aggódom! Nem lesz ennek így jó vége! Egyébként kihagytam még egy csomó mindent mindent, ami nem tartozik a politikához! Csak ismételni tudom magam, matematika órán nem azt szeretném hallgatni, hogy neki mi a véleménye a melegekről, hogy miket szokott csinálni a férféjel (Mert hogy ezt is megossza velünk,,,), DE ami mély sebeket hagyott bennem, az a következő mondata volt!


"Ha megnézzük a válási statisztikakat, egyértelműen meg lehet állapítani hogy ebböl az osztályból is rengetegen fognak elvállni a házastársuktól. Ezt én így elöre megjósolom! FÉRFIAK! Nem engedem meg nektek, hogy amikor elváltok a feleségetektől, a gyereket is magatokkal vigyétek! Egy gyereknek anyukára van szüksége, s nektek nincs jogotok ezt elvenni tőle! Csak és kizárólag egy anya tudja úgy szeretni a gyerekét! Ettöl függetlenül elvárom hogy házasodjatok és gyereket nemzetek, mert csak így lehet megállítani a magyar nemzet népesség csökkenését!"


EGY PILLANAT! Hogy képzeli, hogy megszabja bárkinek is ezeket a dolgokat? Miféle jogokról beszél? Mi az, hogy csak egy anyuka tudja szeretni a gyerekét? Mi köze van az én jövőbeli gyermekemhez? Hogyan merészeli megszabni, hogy meg "kell" házasodnunk? És mégis miféle köze van ennek a matematikához? 

2013. márc. 29. 12:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát a matematikához ennek végképp semmi köze. Menjetek az igazgatóhoz!!! Ha az nem megy, akkor felsőbb "hatalmakhoz".

Az igaz, hogy jó dolog ha egyre több gyerek születik, de az undorító felfogás, hogy mindenképpen az anyának kell ítélni a gyereket, hiába idegbeteg, alkoholista, drogozik, a létminimumot sem képes biztosítani, nincs szakmája stb. Na ilyen esetben, nem értem miért nem jobb szerencsétlennek egy szerető, biztos lábakon álló apukával.

2013. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És még csodálkoznak az emberek, hogy sokan miért hülyék matekból. -.-" A tanárok szégyene, komolyan. Ilyen sötét ember hogy taníthat? :O
2013. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány éves (a tanárnő)?
2013. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjátok neki, hogy "Tanárnő kérem,

nem töri óránk van (hanem matek)"

2013. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

1. Valószínűleg zsidó vagy.


2. Ha az első nem áll fel, akkor pedig ostoba vagy mert nem ismered fel a könnyű 5-ös szerzésére való lehetőséget, amihez csak annyit kell tenned, hogy kiállsz a hazád mellett (vagy csak bambán bólogatsz), mert nem mond hülyeségeket ám a tanár (és mellesleg ő diplomával és szakmai tapasztalattal 100ezret keres).


3. Én is külföldön élek azért, hogy a hozzád hasonló hazafiatlan liberálisoknak és a nemzeten élősködő elitnek egy adópetákot se kelljen adnom, nem beszélve a milliónyi cigányról.


A mai fiatalság tényleg nagyon el van punyhadva, köszönhetőleg a "demokrácia" vívmányainak. Nyugi, te már tényleg agymosott vagy, a gondolataid nem sajátok, csak követed a média és az elit által belédtáplált programokat.

2013. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nagyon beteg vagy. Gondolom a kérdezőnek a világon semmi gondja nem lenne a tanárnővel, ha a TANÍTÁSI ÓRÁN, a TANANYAGOT magyarázná. Mert lehet, hogy akik egy véleményen vannak vele ötöst kapnak matekból a semmire, de így nem gondolod, hogy kettesnél jobbra NEM FOGNAK TUDNI LEÉRETTSÉGIZNI.

Itt nem a tanárnő politikai állásfoglalásával van a gond, hanem azzal, hogy ESZÉBE SEM JUT TANÍTANI A MATEMATIKÁT. Egyébként az iskola területén is szigorúan tilos a tanároknak politizálni, a kedves tanárnőt már réges-rég fel kellett volna jelenteni. Azt még azt mondom nem nagy baj, ha szünetben csinálja, de ha ezért nem tanít egy szót sem, akkor igenis megérdemli, hogy keményen megbüntessék, vagy soha ne engedjék többet "tanítani". Ez akkor is így helyes, ha liberális, ha mszp-s, ha fideszes, vagy ha jobbikos. A lényeg most nem az, hogy milyen általa helyesnek vélt dolgokat hangoztat, hanem, hogy mi helyett tesz ezt.

2013. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg ennek a "tanárnak" még az a 100 000 Ft is sok, mivel nem azt csinálja, amiért a pénz kapja.
2013. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, hogy melyik iskola ez?
2013. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!