Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy általános...

Mennyit keres egy általános iskolai angoltanár városban, ha pályakezdő és ha több éve tanít? Meg lehet belőle élni? Megéri mellette magántanárnak is lenni vagy az már túl sok?

Figyelt kérdés
Elég ha főiskolára megyek tanárszakra?
2013. ápr. 2. 16:24
 1/6 anonim válasza:
22%
A pénz az iskola szintjétől függ de én olyan 200-250 ezere saccolom ! Ha bírod szuflával akkor nyugodtan elmehetsz mellette magán tanárnak de ha nem bírod akkor ne erőltesd !
2013. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ez több mindentől függ. Hogy hol végzett (egyetemen vagy főiskolán), van-e szakvizsgája, hány éve dolgozik. Általános iskolai tanárként elég a főiskola, bár a bolognai miatt biztos itt is van változás. Nézd meg a közalkalmazotti bértáblát, hiszen a tanárok közalkalmazottak, hacsak nem alapítványi iskoláról van szó. Természetesen megéri a magántanítványt vállalni.
2013. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az iskola szintjétől függ? A közalkalmazotti bérezés mindenhol egyforma!
2013. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a szakközépiskolás tanár keres 15 ezret. Melyik az első három legjobb suli?
2013. ápr. 2. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
15 ezret???? Milyen első három legjobb suli?
2013. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jujj. egy nullát lehagytam:$ 150ezret. a 3 legjobb főiskola
2013. ápr. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!