Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most májusban teszek 80%...

Ha most májusban teszek 80% feletti középszintű német érettségit, akkor fel tudnék készülni utána októberig az emelt szintűre külön tanárral?

Figyelt kérdés

Belenéztem egy emelt szintű feladatsorba és hát szinte alig értettem belőle valamit...

Meg arra gondoltam, hogy akik fakultációnak választják a németet, ők ugye 2 évig készülnek rá a suliban heti 3 órában. Nekem meg lenne rá 5 hónapom. Szerintetek belevágjak?

Egyébként 10.-es vagyok, ha ez számít.


2013. ápr. 3. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress egy jó külön tanárt, szerintem menni fog, de ezt neked kell érezni. Főleg, ha sikerülne 80% vagy felettire írni...

Ja, és az kevés lesz, ha csak a tanárral tanulsz, nagyon sok plusz meló szerintem felkészülni, főleg 5 hónap alatt.

Érdemes filmeket, Tv-t angolul nézni.

Egyik osztálytársam például úgy tanult meg "jól" németül, hogy szerette a Rammstein-t...:)

Semmi sem lehetetlen pláne, ha nagyon szeretnéd és teszel is érte. :)

Ügyesen!!!

2013. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2013. ápr. 7. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!