Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan aki a Cosmopolit...

Van itt olyan aki a Cosmopolitan Nyelviskolában vett részt pl. német tanfolyamon, és utána sikeres nyelvvizsgát tett?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 15:07
 1/2 DukePool válasza:
Igen én oda jártam, nyelvvizsgát nem tettem, és elég gyengén szerepeltem a csoportban, de tempo nagyon erős, és nagyon haladós, ezt olyanok mondták akik tudták tartania lépést, én németre jártam kezdőre, akinek van alapja annak érdemes oda menni, ha nincs, és nincs időd suli után tanulni még fél napokat, akkor ne menj oda, csak ha nyagyon jó a memóriád, és gyors a felfogásod, mert egyébként a 3 ik nap után elveszted a fonalat.
2013. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, úgy van ahogy írtad!
2013. júl. 16. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!