Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Problémáim vannak a matekkal....

Problémáim vannak a matekkal. Adnátok valami tippet?

Figyelt kérdés

kilencedikes vagyok.. és most eddig tz 2 tz 1 dolgozat 2 tz 1 félévkor hármas lettem, most az utolsó egyes tz-m nélkül 2,36-ra állok. nem vagyok büszke a jegyeimre.... egy elméleti dolgozat még tuti lesz, azt előre beígérte a tanárnő. ha azt ötösre megírom, elkerülhetem a bukást? ezen kívül egyenletekből ahol most tartunk, abból is lesz témazáró. ha az meg hármas lesz, megúszhatom? :cc

tényleg nem vagyok rá büszke, de egyszerűen nem megy. szenvedek vele eleget...


2013. ápr. 3. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget valakitől, több magyarázást igényelsz a heti pár matekóránál.
2013. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, h szoktál-e, de mindenképp írjál házit! én is azért voltam olyan rossz 9-10.-dikben, mert sohasem írtam házit, és volt olyan, amikor ez miatt órán fogalmam sem volt, hogy miről van szó. ja, meg az elmélet is segít egy kicsit abban, hogy jobban megértsd a dolgokat, hogy mi miért van, azt is érdemes megtanulni, de legalább értelmezni őket. meg mindig nézd vissza az órai munkát, mert valószínűleg dolgozatokban is olyan feladatok lesznek, amiket órán gyakoroltok.
2013. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!